Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap hoztam el az autóm...

Smoly kérdése:

Tegnap hoztam el az autóm (Renault Megane 1 1996-os) a szervízből önindítót és kuplungot cseréltek. A kilóméteróra óra nem mér sebességet illetve a számláló sem megy. Milyen kábelt nem dughattak össze illetve mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Reggel nem indult, de megtaláltuk a kábelt, amit nem dugta össze, valószínű ilyen baja van.
2018. okt. 13. 10:40
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Ha jól sejtem egy 1996-os Megane elektromos jelet kaphat, a váltón kell legyen valami csatlakozó.


Nem semmi szervíz...

2018. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is ita!A váltó tetején kell lennie egy jeladónak,valahol ott ahol a régebbi tipusoknál egy spirál van.A jeladóra pedig kell menjen egy csati(2vagy 3 vezetékes).Meg kell nézni vissza van e rá dugva!Ha igen akkor kicsit megmozgatni valamint megnézni,hogy a vezetékek nincsennek e megtörve vagy kiszakadva közvetlen a csati előtt!
2018. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!