Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 2 millió...

Milyen autót vegyek 2 millió alatt 2023-ban?

Figyelt kérdés
Főbb szempontok: Benzines legyen, 2007-2012 évjárat között, egyszerű szívó benzin motorral. Gondolkoztam a következő autókon: Hyundai i30, Kia Proceed/Ceed, Opel Astra J. Elég vegyes infókat találtam, illetve véleményeket, úgyhogy halvány fogalmam sincs hogy mit kellene vásárolni. Köszi a válaszokat előre is !

2023. szept. 20. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Viccen kívül vegyèl Ladàt.

Nagyon kevés kilométerrel,fiatalon jó áron megtudod venni őket.

2023. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
85%

#1

Ennél rosszabb tanácsot nem is adhattál volna, eleve a Lada egy rakat xar műszakilag, de a mostani háborús helyzetben, meg jah legjobb vétel egy orosz autó! :|


#kérdezőnek

Igazából a koreai vonallal Hyundai, Kia, nem hiszem, hogy megbízhatóságban mellé tudsz nyúlni.


Az Opel nekem ilyen vegyes érzésű márka, én sosem vennék és igazán nyugodt szívvel sem ajánlanám, ha csak nem valami F vagy G Astra válságautóról beszélünk.


Amikor a GM alatt volt, hát az se volt igazán jó, max ár/érték arányban, te ebből az időszakból keresel autót! Most, hogy a PSA alá tarozik, hát őszintén, számomra még kevésbé vonzó.


Szóval ha csak ezekből lehet választani és pl német vonalon egy VW konszern (Audi, VW, Seat, Skoda) nem opció, akkor én maradnék a koreai autónál!

2023. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
3as! Miért a koreai? Miért nem japán?
2023. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem mondtam, hogy ne vegyen japánt, csak ezt nem hozta fel opciónak, de nyilván az is jó alternatíva!


Mint írtam, hogy ha "ezekből lehet választani"...

2023. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok, én japán suv párti vagyok vagy koreai is jöhet.

Èn az 5 éves Lada kocsikra gondoltam.

Ha taxiba is láttam Pesten annyira rossz nem lehet

A kérdező 2 millió alatt írt.Azert újat nem kapsz Ladàba se .

Szerintem ennyi pénzzel neki egy ilyen autó tökéletes.Nem kell márkaszerviz olcsó fenntartani és ki lopnà el???

Nem tudhatod mennyi tartaléka van èn abból indultam ki lehet semmi viszont az autó nélkülözhetetlen.

Jó dolog a menő autó de a számlák is jönnek mellé

2023. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

#6

A Ladára már nálam jóval hozzáértőbbek is azt írták tesztekben, hogy kb beértek a 90-es évekre műszaki szinten, anyaghasználat meg csapnivaló.


De ha ettől eltekintek, a komplett Lada mint márka kivonult az EU piacról úgy kb 2020 körül.


Ha még ettől is eltekintek, oké, hogy olcsó fenntartani, de háború van és jelenleg kb Oroszország minden oldalról xopatva van.

Szóval kérdéses, hogy lesz e Lada alkatrész utánpotlás, meg egyáltalán bárki gyárt e utángyártott dolgokat hozzá?!?


Akkor már inkább vegyen valami szintén olcsó és becsődölt autót pl: Rover, Saab, azokhoz még legalább van tuti sok bontott alkatrész, és legalább még képviseltek értéket új korukban, ha már mindenképpen fel akarjuk ültetni a kérdezőt a xopórollerra!

2023. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hàt egyébként akkor vegyen inkább Suzukit,szètb@szh@t@tl@n.

Újra 6os vagyok.

Tényleg nem akarom,hogy gondja legyen vele.

Azért írtam mert ár, érték,kor ,âllapotokat nézve kedvezőbb nincs.

Tudom ,hogy alig jobb mint egy Aleko Moszkvics

2023. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

A Suzuki jó opció, de már sajnos az sem olyan olcsó amilyen jó, ellenben presztizs értéke mai napig a 0-hoz közelít!


Pedig a piac már egyszer igazolta a gyártónak, hogy senkinek nem kell drága Suzuki (Kizashi, hiába jó autó), de valószínűleg nem tanultak belőle, mert kezd megint elgurulni a gyógyszer árazásban náluk!

2023. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet pont az árral akarják növelni a preztízst.....
2023. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!