Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen trend várható a hasznal...

Milyen trend várható a hasznalt autók téren? Stagnálnii vagy emelkedni fog az áruk a következő fél évben? Illetoleg hany Ft-tól és évjárattól érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés

Mielőtt meg követek, nem értek a kocsikhoz.

Mindenhol kereskedő /magánszemély ugy érzem pofátlan lehuzasok vannak, bár tudom ez mindig hordoz rizikó faktort..



2023. szept. 20. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
🤷.
2023. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

"Milyen trend várható a hasznalt autók téren?"


Mint minden Magyarországon az inflációval folyamatosan drágább lesz, ráadásul még sok egyéb tényező is van ami ezt befolyásolja, de nem akarok politizálni.


Szóval nagyon minimális az esély, hogy majd javulni fog a helyzet, elég csak az elmúlt 10 évet úgy szummázni, volt a kicsit szopóroller áremelkedéstől, a nagyon szopóroller áremelkedésig, a termékkört meghagyom megválasztani, autó, ingatlan, élelmiszer, rezsi...


A legviccesebb amikor hasraütésre emelnek árakat, vagy találnak ki nem létező dolgokat mint "rendszerhasználati díj", mert Magyarország ugye jobban teljesít! :)


Egyik kollégám elve, hogy most nem vesz autót, ingatlant stb.. mert várja, hogy majd lejjebb megy... Ezen jókat mosolygunk, mert már évek óta ezt várja!

2023. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. szept. 20. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a "pofátlan lehuzas"? Ha én 100 misiért árulom a swiftemet ami szerinted 2-sem ér az az? Ha nem találsz 2-ért olyan autót amit szeretnél az pofátlan lehúzás? Bemész a Pappas-hoz és mondod, hogy szerinted a 30 misi sok, adják neked kettőért?
2023. szept. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mindenhol kereskedő /magánszemély ugy érzem pofátlan lehuzasok vannak"

A kereskedő olyan áron árulja, hogy vélhetően a Réti Eb nem veszi meg tőle?

Tönkre fog menni? Te persze tudod, hogy mennyiért kellene adnia, hogy pörögjön az üzlet és meggazdagodjon? Miért nem állsz be neppernek? A sok hozzá nem értő mellett tiéd lenne a pálya.

2023. szept. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem amit írtok. Oké.

Akkor ki egészítem.

Az elmúlt 3 évben 2 autót vettem hasznaltan.

Nem egyszerre.

Mind2 esetben át vizsgáltattam 1-1 autó szerelővel. Mindkét esetben nem ugyanazzal hanem másikkal.

Az egyik kereskedőtől lett véve a masik magán személytől.

Az első autó kb 2 hét múlva kuka, a második rá 3 honapra.

A szerelők mind két esrtben elmondták hogy mi az amit költeni kell rá es atom biztos. Nem igy lett. Vagy engem ver a sors vagy nem tudom.

De mind 2ő autó szerelő felkapott és elmeletileg tudja dolgát.

Na ez a le húzás sztory...

Szóval elég nagy kockazatnak érzem avhasznalt kocsit.

Rontgen szeme senkinek nincs..

Utánna a kínlódás.

És az egyk 3 milla a másik 1.

Kb a fele jott vissza mert voltam olyan kretén mikor tovább adtam h kozoltem korrektül mi a pálya..

2023. szept. 21. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Új autót kell venni, arra garancia van, egy Kiára például 7 évig.
2023. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 misis autó kuka? Hogyan? Az enyém ér most 9 évesen annyit. 130 K kilométerrel újszerű. Hallottam már olyat, hogy kevesebb kilométeres motorcserés lett. Ha ma eladom hibátlanul és 3 hónap múlva kikönyököl a főtengely tehetek róla? Másik autó a családban nagykorú 450K kilométerrel műkszik csak kicsit lebarnult a kaszni. Extra peches vagy.
2023. szept. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólásokat
2023. szept. 22. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!