Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes felújításb...

Szerintetek érdemes felújításba-motorcserébe gondolkodni?

Figyelt kérdés
Adott egy Ford Focus mk1 1.8 tddi kombi. Valószínűleg alacsony olajnyomás problémából eredően motorkáros lett. Nagyon csúnya traktorhangja van (csapágyaknak szerintem biztos kampec) Az lenne a kérdésem szerintetek érdemes belefogni és felújítani vagy akár bontott motorblokkra cserélni? Egyáltalán milyen összegekbe járna ez a két alternatíva. Pontos károk felméréséhez meg kéne bontani a motort ezért is vagyok tanácstalan. Az autó egyébként szép állapotban van, nekem azt is mérlegelnem kell hogyha nem jött volna ez a gond érne alaphangon érne 450-500 ezret, így meg kb kilóra tudnám eladni. Tehát ha egy mód van rá inkább a megtartása mellett döntenék. Talán a maximum amit rá tudnék költeni az 300 ezer forint.
2020. febr. 7. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkell bontani és akkor látszik hogy mi ment benne tönkre, addig még tippelni se lehet.

Az még hogy csúnya traktor hangja van, nem azt jelenti hogy minden tönkre ment benne és nem biztos hogy a csapágy kenődött fel.

Sőt lehet hogy csak a porlasztók mentek tönkre, persze ez sem olcsó.

2020. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átnézetném milyen gondjai vannak plusz , aztán kalkulálnák . Hány km van benne , milyen típus hibái lehetnek amik eddig lappanganak ?
2020. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!