Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szervízdíjakkal óradíja...

Milyen szervízdíjakkal óradíjakkal, találkoztok mostanában 2023-ban a főváros és annak vonzás körzetében ha szerelőhöz mentek a motorotokkal?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vásároltam egy Yamaha Jog robogót (2010 es 4ütemü belpiacos) legfőképpen arra ,hogy másodállásban végzett futármunkámat bicikli mellet a perem kerültekben robogóval is tudjam végezni. Habár magam is sok mindent meg tudok szerelni (végzettségem és munkám is gépiparhoz kötődik) mégis úgy döntöttem hogy vétel után nem sokkal először egy szervizzel ahol bérbeadással is foglalkoznak, nézetem meg. Aztán az átnézettetés tovább ment, vízpumpa felújításba, olaj és hűtővíz cserébe továbbá direkt kértem a végáttétel olaj cseréjét is. Ez a mutatvány 45.000ft om ba került és elköszönésképen még egy télre abroncsot kéne cserélnem gumi felszerelés (gumit tőlük veszem) elöl+hátul 40-50 ezer közötti "szuper" ajánlattal köszöntek el.Tudom hogy elszabadult az infláció minden egyre drágább és a szakavatott személyeket is meg kell fizetni de hiába matekozom túl drágának jön ki. Ti mit gondoltok ?

2023. szept. 28. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Robogós árakkal nem vagyok tisztában. Nekem egy olajcsere 8000 forint. Hűtőfolyadékot nem tudom, apám hűtőszerelő, abban csak anyagköltség volt.

Viszont elöl-hátul garnitúra gumi nekem alapból egy százas, és aztán a szerviz ráveri a csere+centrírozás díját tán abroncsonként 8000-ért.


Nem tudom, hova mentél, nekem az az alapelvem minden gépjárműnél, hogy legyen egy megbízható szerelőd. Én a megbízható szerelőmhöz járok a város túlsó végére is, ahonnan szenvedés hazajutnom, ha otthagyom a motort.

Ha mondanál helyszínt, tán még ajánlani is tudnánk neked valakit.

Az ugye kétesélyes, hogy ha ilyen gondolatokkal váltál el a szerelődtől, akkor vagy nem túl megbízható képű az ürge, vagy te vagy bunkó, tehát nem nagyon tudunk így látatlanul ítélkezni.

2023. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7-10000 forint körül van az óradíj a normális szerelőknél.
2023. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!