Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik budapesti, vagy főváros...

Melyik budapesti, vagy főváros környéki autósiskolában lehet még úgymond " megbeszélni", hogy a forgalmi vizsga egy kis plusz pénz ellenében sikeres lesz?

Figyelt kérdés

Hol fogadnak még el, vagy hol lehet még egy kis vizsga előtti ráfizetéssel forgalmit tenni?

A helyzet az, hogy sietnék a folyamattal és vezetni úgysem az autósiskolában tanulunk meg hanem élesben majd... Ez alatt nem azt értem, hogy olyan rögtön kapjon jogosítványt aki tényleg abban a pillanatban, amikor vizsgázik alkalmatlannak tűnik a közúti közlekedésre, bár előbb utóbb mindenkinek sikerül ha az ember mindent megtesz érte nyilván.. de, hogy apró kis figyelmetlenségből , esetleg banálisabb hiba miatt ne adják meg és ha még stresszes is vagy a vizsga miatt..

Ki mit tapasztalt, hol lehetséges ily módon biztosra menni?

Köszönöm a válaszokat!


2020. okt. 25. 04:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sehol, tanulj meg rendesen vezetni, és ne élesben tanulgass a többi közlekedőt kockáztatva.
2020. okt. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már sehol. Szigorítottak.
2020. okt. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Apró hibákért nem buktatnak. 9 vagy 10 hibavonalat összegyűjthetsz apró hibákból. Persze ha valami komoly az instant bukás
2020. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, egyszerre jöttek a vizsgabiztosok mind az 5 vizsgáhozoz, egyszerre mutatkoztak be nekünk és minndeki ellenőrzés után beült, de jobb is így, te csak NE AKARJ GYORSÍTANI SEMMIT, az ilyenek okoznak balesetet. Előbb tessék megtanulni szabályosan vezetni.
2020. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet és eddig sem lehetett. A kenőpénz arra volt jó, hogy a tanulót megnyugtassa és az oktató pénztárcáját vastagítsa.
2020. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
5 Sajnos az nem igaz, hogy ‘nem lehet, es eddig se lehetett’
2020. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat... azért én hallottam ezt-azt..

Azt most nem részletezném, miért sürgős, nyomós okom van de sem időm, sem kedven sokadszor nekiindulni a vizsgának,főleg ha banális dolog miatt lenne bukás, vagy mert éppen olyan napja van aktuális vizsgabiztosnak.


Légyszi ha valaki ismer konkrét helyet, ahol akár így is működhet a dolog írjon!

2020. okt. 25. 14:49
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen hozáállással engedd el a jogosítvány témát. Semmi kedvem egy ilyen miatt megdögleni az úton.
2020. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, miért itélkezel?


Képzeld, nagyon is jól vezetek, a vége felé járok, tulajdonképpen semmi okom szorongani,csak jó lenne biztosra menni, ahogy sokan mások is gondolják.


Miattam biztos nem esik bajod, nem tőlem kellene félned..

2020. okt. 25. 17:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hányan hiszik, hogy jól vezetnek? És hány ember annak köszönheti csak az életét, hogy én ésszel vezetek és nem a piacon vettem a jogsimat?
2020. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!