Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újabb SAAB 9-3-hoz hasonló...

Újabb SAAB 9-3-hoz hasonló sportos szedán, de megbízható autó 3 millió alatt? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Elképesztően szép ez a kocsi, de sajnos a használt piacon már nem találok sehol ilyen újabb 9-3-ast főleg feketében (kritérium!):

[link]


Nem mintha 3 millióból kijönne és olvastam, hogy a SAAB - megszűnt márka lévén - nagyon rossz vétel, megbízhatatlan és az alkatrészellátás is necces.


Arra gondoltam, hátha van ehhez hasonló, de megbízható kocsi amit max 3 millióból meg tudok venni.


Alternatívák amelyek eszembe jutottak hirtelen:


* BMW E60 5-ös: egy vödör csavar és elég drága a szervízelése

* Honda Accord: A sportosabb facelift-es változatok bőven 3 millió felett vannak, az olcsóbbak meg megtették a Föld-Hold távolságot

* Lexus IS200/IS220d: A 15 éves dízelek elérhető árúak, de fogalmam sincs mennyire megbízható 250-300 ezer km felett


Az IS200 ami leginkább passzol az elképzeléseimhez, de itt is kérdés a megbízhatóság és elég szűk a kínálat.

[link]


Szóval ha tudnátok tanácsokat/tippeket adni azért hálás lennék.



2023. szept. 30. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Megbízhatatlan? Ez jó vicc.

A konkrét képen lévő 9-3 speciel már a GM égisze alatt készült, sok közös alkatrésze van a Vectra C-vel és még alkatrész is készül hozzá szépen.

Egy fekete kombit pont találtam hahu-n.

2023. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A linkelt példány előtti Saab 9-3 autóm van. Még soha semmilyen alkatrészre nem kellett várni. Azt sem mondanám, hogy megbízhatatlan, 20éves 350.000km van benne, 5éve van nálam. Az 5 év alatt ami meghibásodás történt: motorvezérlő computer, egy vízcső 2x, jobb hátsó lámpa, egy gyújtástrafó.


Abból amit te keresel 15db van mos a hahun.

2023. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint megéri őket venni? Dízel vagy benzin egyaránt jó választás?
2023. szept. 30. 11:48
 4/7 A kérdező kommentje:

"Egy fekete kombit pont találtam hahu-n."


Kombit nem igazán szeretnék. A sedan az álom nekem minden téren.

2023. szept. 30. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Benzinesekről se hallottam rosszat, de az enyém a 150 lovas 1.9-es dízel. Szintén 9-3, csak nekem a facelift előtti változata van abból amit mutattál.

Nagyon jó a Saabos közösség, ismeretlenül is szoktak a Saabosok integetni egymásnak mint az Alfások.

2023. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Hogyne, 3 millió alatt csak megbízható autókat lehet venni. :D :D :D
2023. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Sziki Cart, és keresd Sziki Tomit vagy az öreg Szikit! Segítenek majd a választásban.
2023. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!