Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért reagál később a fordulat...

Miért reagál később a fordulatszám változása a gázpedál lenyomására vagy felengedésére?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Opel Astrát 1.6 benzinest és azt tapasztaltam az első hosszabb vezetésem során, hogy miután lenyomom vagy felengedem a gázpedált kb 1 másdperc késéssel reagál rá az autó. Egyébként teljesen rendben gyorsul, csak furcsának és nem normálisnak találom azt, hogy nem egyből reagál. Ha elveszem akkor is érzem, hogy nem kezd el egyből működni a motorfék, mintha még mindig nyomnám a gázt, majd ott is 1 másodperc után érződik a motorfék hatása. Mi lehet ennek az oka?

2023. okt. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elektromos akkor ott a baj, cserélni kell.
2023. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez pontosan melyik alkatrészt érinti, illetve mennyire költséges? Valamint, ha nem most azonnal cserélem tud-e kárt okozni a motorban vagy bármi másban? Köszi a választ előre is!
2023. okt. 1. 21:14
 3/6 A kérdező kommentje:
A megjegyzésből egyébként kihagytam pár fontos adatot: H astráról van szó és 2009 -es évjárat. Ha számit valamit, az Enjoy verzíó.
2023. okt. 1. 21:24
 4/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Opelek híresek a késői gázreakciójukról. Ha ez nem extrém mértékű, akkor még természetes is lehet.
2023. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ne már :DD
2023. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen autod volt elotte?
2023. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!