Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez hogyan lehetséges? Rendszám...

Ez hogyan lehetséges? Rendszám egyik autóról a másikra?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=ePRmOvim_N8 Ha jól megfigyelitek a 27-ik másodpercnél jól kivehetők a rendszámok. A JSZP szerint a fehér suzuki rendszáma(cim651) szerint, még is egy lada nivat hoz-be. Ez hogyan lehetséges?

2023. okt. 4. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
„A 35/2000. számú BM rendelet 48. § (5) szerint az egyénileg kiválasztott és az egyedi rendszámtáblát annak jogosítottja a közlekedési igazgatási hatóság engedélyével a tulajdonában, illetve tartós használatában lévő más járműre is átszerelheti.”
2023. okt. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerintem nem valós rendszámok voltak a videóban, csak random "kitalált" táblák a reklámhoz. Se az AUV-572, se a CIM-651, se a HAT-666 nem hinném, hogy valós lenne. Az utóbbit még el is tudnám képzelni, hogy egyéni rendszámként kikérték, de a másik kettőt...
2023. okt. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100% hogy kamu rendszám. Rendszámot egy módon lehet átvinni, ha egyedi. Láttam már 2004 előtti nem EU-s egyedi rendszámot egy 2020-as autón. Elég abszurd volt, de elolvastam és azokat a rendszámokat lehet hordozni.
2023. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!