Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » EIBACH PRO-KIT ültető rugóval...

EIBACH PRO-KIT ültető rugóval mennyit mehetek el szerintetek rugótörésig, illetve milyen egyéb alkatrészeket viselhet meg, amire jobban oda kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Az autóm 15 éves, súlya 1500 kg, az ültetés mértéke -25 mm. Stabpálca, torongycsapágy, lengőkarok 1 éve lettek cserélve a rugóval, gyárira, brutál erősek ránézésre is. A gyártó szerint az erdeti lengécsillapítókkal használható, mert nem nagy ültetésről van szó. Esztétikailag nagypon sokat dob az autón és sokkal jobban néz ki. Nagyon óvatosan megyek az autóval, low and slow történet, kerülök minden kátyut, de nyilván pattog a srác. Érdekelnének a kilátások. Fogalmam sincs, hogy ilyen rugók meddig bírhatják.

2023. okt. 5. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Váó.
2023. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit szeretnél kérdezni? Be van szerelve, megy az autó. Innentől mire akarsz odafigyelni? :D Ha valami meladja a szolgálatot úgy is jelzi a futómű. Én ültetés nélkül is kerülök minden kátyút amit csak lehet, meg a legballonosabb gumi van az autómon, és kb. ennyi. Nem kell túlmisztifikálni.
2023. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túléli az autót. Attól, hogy egy rugó keményebb, nem törik el hamarabb. Az Eibach ráadásul minőségi cucc. Viszont ha a lengéscsillapítók eredeitek, akkor kérdéses, mennyire kezelik jól a kemény rugókat. Ha alulcsillapítottság miatt pattog az autó, akkor lehet, hogy érdemes azokat is cserélni.
2023. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1, #2: Ha nincs közvetett, vagy közvetlen tapasztaltod ültetett autóval akkor hogyan tudnál segíteni?
2023. okt. 6. 01:26
 5/7 A kérdező kommentje:

#3: Mentem gyári rugókkal, ahhoz képest teljesen más. Nem extrém, de azért nagy a különbség. A mérete kb fele volt egymás mellé állítva a gyári rugónak, ha ez mondd neked valamit csak azért említem meg.

Tehát akkor azt mondod, hogy ezek a rugók akár simán kibírhatnak akár 100.000 km-t is vagy az túlzás?

2023. okt. 6. 01:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne bírnának ki? Nekem lassan 10 éve bent vannak, és semmi bajuk, pedig az egy 50/30 szett. Annyi, hogy én csillapítókkal együtt vettem Bilstein B12 szettben.
2023. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: A 10 év mennyi km-t takar? Én azért nem vettem lengéscsillapítót hozzá, mert az sárga színű.A rendőr azonnal kiszúrja. Persze le lehet festeni ez is igaz, bár azt se értem, gyárilag miért nem fekete.
2023. okt. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!