Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóból az éjjel leszívták...

Az autóból az éjjel leszívták a benzint, az autó mellett találtam az alábbi alkatrészt mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Talán a az autó benzintank sapka alatti rész, ezen folyik be a benzin a tankba tankoláskor?


2023. okt. 6. 16:21
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Feltörték a tanksapkát
2023. okt. 6. 16:21
 2/34 krwkco ***** válasza:
53%
Ez a zárbetét külseje.
2023. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
Mégis hogy lehet ilyen szarul fotózni?
2023. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
50%

Ez hol történt?


Borsodban?

És milyen autó?

A mai autókból nem lehet a betöltő nyílás felől leszivni az üzemanyagot!

2023. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Ez egy üzemanyagcső. Ami meg is válaszolja #4 felvetését, mert nem "leszívták", amit tényleg nem lehet (bár amúgy ez nem igaz), hanem valahol elvágták az üzemanyagcsövet és azon keresztül kifolyasztották, ez annak a csőnek a vége. Ha tippelnem kéne, akkor az üzemanyagszűrőnél, mert ott a legkönnyebben hozzáférhető, ahol ilyen csatlakozó található. Motortérben is ilyen csatlakozók vannak/lehetnek az elosztócső betáp és visszafolyó ágában. Utóbbi esetben amúgy sokkal könnyebb, mert aki kicsit is ért hozzá, az nulla perc alatt kitépi az üzemanyagszivattyú reléjét és egy dróttal direktbe köti azt akksiról, 5 perc alatt kinyomja a teli tank benzint, de motortérbe bejutni azért jóval nehezebb tolvajként, szóval nem hiszem, hogy onnan származik. Inkább szűrő.


Volkswagen talán?

2023. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

#5 Ja és:


#2 azvagyte zárbetét... nem is várok értelmesebb választ krwkco-tól. xdddddddd


#3 Aki látott már életében autót, annak maximálisan egyértelmű, nincs semmi baj a képekkel (még ha tényleg szarok is :D).

2023. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Ez egy régi Suzuki úgy értem hogy nagyon régi

Győrben

Ezt egy hölgy fotózta akié az autó

És ő küldte el nekem a kérdéseivel együtt...

2023. okt. 6. 16:58
 8/34 A kérdező kommentje:
2023. okt. 6. 17:02
 9/34 A kérdező kommentje:

Utána még tudta használni az autót bement vele a városközpontba lakótelepről ez oda vissza mondjuk 3-5 km...

Nem tudom pontosan mert nem tudom hogy egészen pontosan hol járt vele de néhány km volt.

Látta a foltot mielőtt elment az autóval de azt gondolta hogy az már ott lehetett korábban is

Aztán amikor visszajött a városból akkor vette észre hogy minimumon van a benzin óra... Pedig talán tegnapelőtt tankolt a tele...

2023. okt. 6. 17:05
 10/34 A kérdező kommentje:
Most látom csak hogy nem azt a fotót küldtem el amin letöröltem a rendszámot....
2023. okt. 6. 17:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!