Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóból az éjjel leszívták...

Az autóból az éjjel leszívták a benzint, az autó mellett találtam az alábbi alkatrészt mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Talán a az autó benzintank sapka alatti rész, ezen folyik be a benzin a tankba tankoláskor?


2023. okt. 6. 16:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ez a betolto csore hegesztett csonk, amire a belevegozo csovet kotik. Sok 20-on eves autonal magatol eltorik, annyi hogy benzinszag lesz az auto korul, meg meleg idoben az utasterben is. Visszarakni nemigen lehet sajnos, mert ezek tobol tornek, maguktol is meg ha eroltetik akkor is.

Benyul a sarvedo mogott, letori, ledug egy vekony csovet es jon is a benzin. Azert tudott meg elmenni vele par km-t mert porszarazra ugy sem tudjak leszivni. 1-2 litet biztos hogy marad meg az aljan amit az AC fel tud kapni.


Egyebkent barmilyen tankbol le lehet szivni a benzint, gazolajat. Csak le kell dugni a betolton egy flexi csovet egeszen a tankig.

2023. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Páran azért tudták mi ez... üzemanyag gyorscsatlakozó.

Ilyen megy pl. bele az autó alatt az üzemanyagszűrőbe a német márkáknál.


Amúgy nem lehetett nagy penge a hölgy...

Nagy üzemanyagtócsa, brutál benzinszag és még csak rá sem pillantott az üzemanyag szintre?

2023. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Nagyon úgy tűnik hogy a benzin csövet vágták ki....

Tegnap futtában készítettem néhány fotót az autó aljáról.

Sajnos nem néztem meg tüzetesen (siettem)

De ezek a fotók szerintem eléggé egyértelmű ek

Nem tudom hogy az a csődarab amiről még tegnapelőtt tettem fel fotókat hogy az is ebből az autóból hiányzik e és hogy honnan

2023. okt. 9. 10:53
 24/34 A kérdező kommentje:

A szerelő nyaral külföldön

Csütörtökön már itthon lesz akkor valószínűleg megnézi...

Ja és remélhetőleg meg is javítja

2023. okt. 9. 10:56
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!!
2023. okt. 9. 11:07
 26/34 anonim ***** válasza:

Ez a betöltő cső, így kerülték ki a betöltőnyílás lopásgátlóját. Csak azt nem értem, hogy akkor az a gyorscsatlakozós csővég mit keresett ott. Azt már csak úgy extra kibaszásból vágták le, vagy mi?


Nagy tetvek, az biztos...

2023. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
A 'betöltő cső' (alatt) - gondolom, azt a gumicsövet érted, amin lyukat vágták. Nem lehetett szép és kellemes munka, mert közben dőlt a benzin 'kifelé' Nem tudom egészen pontosan (kb. is csak kb.) - hogy az a kemény műanyag csődarab, amit a tulaj az autó mellett talált, az hol helyezkedik el 'rendeltetés-szerűen'. Kib.szásból csak nem tették....nem gondolom logikusnak (bár, attól még....)....de, talán ott próbálkozhattak először (??)
2023. okt. 10. 04:00
 28/34 A kérdező kommentje:
Az a levegőző cső(?) (az a vékonyabb cső), ami a betöltő cső mellett húzódik végig (?)
2023. okt. 10. 04:04
 29/34 anonim ***** válasza:

Nem lehetett szép és kellemes munka, mert közben dőlt a benzin 'kifelé


Alapjáraton onnan nem folyik ki semmi amíg le nem dugják a lopó csövet azon a lyukon és el nem kezdik leszívni a benzint.

2023. okt. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

29 es

Én arra gondoltam, hogy az autó alatt a benzincső kivágása lehetett nem túl kellemes szép munka, mert ahogy kezdte vágni a csövet ott dőlt kifelé a benzin...

És ugye két vágás kellett a minimum... Mert nagyjából v alakban vágott hogy kijöjjön egy darab a csőből

És hogy a benzin az nagyon folyékony....

2023. okt. 10. 11:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!