Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora esélyem lehet hitelt...

Mekkora esélyem lehet hitelt kapni a kereskedéstől?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, van egy személyikölcsönöm, 1 millió forint, 5 évre állította be a bankos amikor felvettem, havi 22 ezer. még 980 ezer vissza van belőle. egyben ki szerettem volna fizetni, de nem teljesen úgy sültek a dolgok hogy sikerüljön, pedig 3-4 hónap alatt rendezni tudtam volna ha minden jól megy. màr rohadtul meguntam, hogy az 1 milliós kocsikra a gatyámat is ràköltöm, mert minden nálam jön ki rajta, és amit màr ràköltöttem 2 autóra, abból vehettem volna kp-ra legalább 2 millióért egyet. de jelenleg ott tartok hogy van egy olyat autóm amit jó esetben 500 ezerért el tudok adni. elgondlkoztam hogy veszek egy fiatalabb karbantartott autót, de azok 2.5 milliónàl kezdődnek. sok kereskedésnél 20% önerővel el lehet hozni ha megadja a bank a hitelt, amit a kereskedés intéz. 500-600 ezeret bele tudok tenni, többet nem akarok hogy maradjon a kötelező szervízre stb. így hogy van egy személyikölcsönöm, mekkora esèllyes kaphatok hitelt? havi nettó 450-500 ezer között keresek
2023. okt. 6. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 22 a törlesztésed és valóban ennyi a nettód, akkor biztos adnak hitelt.
2023. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

"1 millió forint, 5 évre állította be a bankos amikor felvettem, havi 22 ezer. még 980 ezer vissza van belőle. egyben ki szerettem volna fizetni, de nem teljesen úgy sültek a dolgok hogy sikerüljön, pedig 3-4 hónap alatt rendezni tudtam volna ha minden jól megy."

Ezen hangosan felröhögtem.

2023. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először tisztázd már le az egészet úgy hogy 0 ft legyen a tartozás.

Aztán majd ráérsz felvenni valamit, de nem javaslom é.

Legalább a saját hibádból tanulj hogy nem szabad felvenni semmilyen hitelt, főleg meg szar lefingott autóra.

Te abból sose jössz ki jól, ott a bank akinek ez jól jön.

2023. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez több sebből vérzik...

1 millió 5 évre 22000 törlesztővel az 11,5% THM! Ennyire te nem kapsz hitelt, vagy is régebben adtak. Viszont neked 980000 a tartozásod, ami azt jelenti max 2 hónapot fizettél csak ki.

Van 2 autód, de még kell egy 3. is?

2023. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es kezdjük ott hogy sajàt magadon nevess, mert fogalmad sincs semmiről, úgy ahogy a 4-esnek sem… a bani ügyintèző mondta, hogy 5 évre àllítja be hogy alacsony legyen a törlesztő, én meg mondtam hogy rendben. én terveztem úgy hogy kifizetem kb fél èv alatt, mert havi 250 körül fèlre tudtam volna rakni, ha nem kell a hulladékokra költeni, de minden informàció ismerete nélkül okoskodj csak. bocsànat hogy nem forintra pontosan írtam le a törlesztőt, mert én sem tudtam pontosan amikor kiírtam. de a kedverért megnéztem. havi 11594 a hitelkamat törlesztés, és havi 12719 a hitel, és 919413 van még vissza, és 52 hónap. remélem kielégîtő volt. 4-es neked meg ki mondta hogy 2 autóm van? az első autómra is költöttem 550 ezret legalàbb, és rohadt nagy bukóban adtam el, és a másikkal is sokat szîvok és kéne rà költeni, de màr nem fogok, és nyilvàn ezt is nagy bukóval fogom tudni eladni. úgy bírom amikor nem ismeritek a konkrét helyzetet de okoskodtok, és a kérdés nem is erről szólt
2023. okt. 6. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha normálisan fogalmaztad volna meg a magyarázatodat, akkor értelmes válaszokból is többet kapnál.

Szóval elemzed ki miket írtál és majd te is megérted hol vannak az ellentmondások.

Add el a roncsodat, fizesd ki a hiteledet, aztán vegyél fel 2,5 millió személyi hitelt. Ezt meg előtörleszted évi 1x, akkor kevesebb a kamat. Ha kereskedésbe veszel kocsit hitelre a bank nevére kerül, nem a tiedre, aztán ha letelik a hitel még irathatod is át megint.

A fizetésed 30%-ig fedezet nélkül terhelhető, nézd meg a magnet bankot, autóhitelt nagyon jó thm-el adják, és csak az adásvételit és a forgalmit kell utólag bemutatnod, 60 napos türelmi idővel.

4 voltam.

2023. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!