Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálnátok Opel úrral?

Mit csinálnátok Opel úrral?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 9. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ki?
2023. okt. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a vén opelnek a fia. Az L astra.
2023. okt. 10. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa.. bezúzatnám amilyen gyorsan csak lehet.
2023. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
77%

Nekem még a forma tetszene is, talán az első olyan Opel Astra amiben van fantázia kinézetre és kb ennyi...


Régen is max válság autónak ajánlottam az F és G és később H szériákat, mert arra kb jó... most meg, hogy totál PSA vagy már Stellantis vegye akinek 3 anyja van!

2023. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor szerinted van olyan alsó középkategóriás autó ami szerinted nem válság autó?
2023. okt. 10. 13:47
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

A válság autót se új korukban mondtam, hanem amikor elértek egy bizonyos kort, akkor voltak azok az autók pl egy f, g, h astra olyan optimális választások, hogy annak ellenére, hogy új korukban a lőtéri kutyának se ajánlottam volna, használtan, korukból adódóan és ár/érték arányban tényleg egy relatíve jó választások lettek.


Új korukban rengeteg jó autó lehet ebben a szegmensben ami nem válságautó, sőt egy új autót semmiképpen sem sorolnék a válságautó kategóriába.

Mivel nálam ez a szegmens, azt az autót jelöli mikor az illetőnek van párszázezer, de ez inkább ma bőven millió feletti összeget jelöli. Szóval van az illetőnek egy autó mércével szerény kerete és kell neki egy olyan autó amivel valószínűleg műszakilag és egyéb szempontból a legkevésbé valószínű, hogy megszívja.


Új korukban igazából egyik alsó középkategóriás autó sem feltétlenül rossz választás, mivel mindre ott a garancia...


Én mondjuk ettől függetlenül valami német autót vennék pl a VW konszern valamelyik modelljét, de egy új autó esetén még bármelyik francia, olasz és egyéb csoda se lehet rizikós, ha nem cél, hogy életed autója legyen és pár évente betolod helyette újba.

2023. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően kedvelem az Opeleket. Jelenleg is egy újonnan vett biturbós K Astrával járok, amit el nem adnék semmi pénzért. Biztos, hogy még sok évig velem lesz.

Amit az L-ből csináltak, egy vicc. Kinézetre a beltér kb. úgy néz ki mint egy Lada Samara. A kijelzőn hatalmas káva. Ennél még Kínában is minőségibbet gyártanak. A technika már az utolsó Csavarig Stellantis (PSA). Erről nem tudok nyilatkozni, hogy jó-e vagy sem, nem volt még ilyen márkákból autóm.

Az árán nem tudom, hogy röhögjek, vagy sírjak. Közel 20 misi?! Mi van??! Azóta sem lett egy elterjedt tömegautó. Nem véletlenül. Elvétve lehet egyet-egyet látni. Pedig annyira már nem újdonság.

2023. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!