Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság milyen használtautót...

Manapság milyen használtautót érdemes vásárolni 1 és 1.5 millió forint között?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 22:59
1 2
 11/13 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én német autó fan vagyok, szóval a sok japán autó után lököm a kötelező köröm!


Nem írtál sem méretosztályt, sem kb évjáratot, sem azt, hogy dízel vagy benzin, így totál fogalmam sincs, hogy hajót szeretnél vagy kisautót.


Így mondok pár olyat amit én vennék: VW Polo, VW Golf, Seat Ibiza, Seat Leon, Seat Exeo, Skoda Fabia, Skoda Rapid, Skoda Octavia


Ezek megfelelő motorral ésszerű választások lehetnek, bár beletettebb egy perverzebb választást is a listába az Exeo-t ami nagyjából egy Audi A4, de ha van ennyiért jó, izgalmas autó tud lenni.


Ha a német vonal nem játszik, persze ott az unalomig ismételt japán és persze a koreai autó is, ezek is mind jó választások megbízhatóságban, attól függetlenül, hogy én nem venném!

2023. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nana, a koreai szívó benzinekkel is illik vigyázni, most érik el a 15-20 éves kort ezek a motorok és a 2-300 ezres futást, szépen jönnek elő a konstrukciós hibák. Ott van a Kia 1.4 szívója, amíg azok az autók 8-10-12 évesek voltak, világból kimegy motornak tartották. Ez azóta változott ahogy öregednek ezek a motorok.
2023. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy mit nem vennél, hanem hogy mit ajánlasz neki! Egyébként a 12-es nek teljesen igaza van! Ne aggódj régen jó autót csináltak a németek is.


Itt néz szét:


[link]

2023. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!