Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen led a motorháztetőn...

Ilyen led a motorháztetőn legális?

Figyelt kérdés

[link]

Rendőr büntethet ilyenért vagy ez teljesen legális ha van rajt ilyen fény? Csak azért merült fel bennem hogy illegális mert még senkinél nem láttam ilyet pedig szerintem sokat dob az auton.


2023. okt. 10. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy legális, ha van róla műbizonylat, amint rákerül, viszed műszakira és ha azon átmegy. Más kérdés, hogy valószínűleg nem fog átmenni nagyon helyesen.
2023. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szabályok a gépjármű világítására.

Ez biztos nem felel meg hivatalos nappali menetfénynek, az színtelen, vagy fehér lehet.


Ünnepek környékén viszont látni ilyen karácsonyfa izzókkal felaggatott autósokat, nem nagyon szoktak velük foglalkozni.

Legrosszabb esetben levetetik, és elküldenek műszakira.

2023. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem nagyon szoktak velük foglalkozni, de ez olyan, mint ahogy a bicikliseket sem büntetik meg semmiért. Ha lenne elég rendőr, ezeket is razziáztatnám, mert az anyjukat vakítsák el a betlehemes kocsijukkal.
2023. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És a beltéri led világítás amit a szivargyújtóba kell bedugni mennyire nagyon fogyasztja az aksit?
2023. okt. 10. 10:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 A led nagyon alig, meg ha jár a motor, akkor úgyis tölt a generátor, ha meg nem jár a motor, minek világítana. Bár a beltéri világítást sem értem, éjszaka nem fogsz tőle látni, nappal meg megint az a kérdés, hogy minek.
2023. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem felel a szabályoknak. Ha rendőr meglátja, a helyszínen ki is vonhatja a forgalomból a kocsit...
2023. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindig meglep, hogy bazári szinten van már az " optikai tuning " fogalma.
2023. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 komolyan ezért kivonhatja a forgalombol mert van rajt egy led csík?
2023. okt. 10. 14:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki, aztán ha levette utána viheti soron kívül műszakira, aztán akkor visszakapja a forgalmit.
2023. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"még senkinél nem láttam ilyet pedig szerintem sokat dob az auton" igénytelem még a hülyegyerekeknek is . ha nem használod akkor nem szólhat érte a rendőr , forgalomtól elzárt területen használhatod máshol nem
2023. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!