Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam 2...

Melyik autót válasszam 2 millióig?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, és 3 típussal szemezek. BMW E46 320I,Seat Leon 1.8T és Fiat Bravo 1.4 T-Jet (120-150 lovas, esetleg 140 lovas Multiair).

Tetszik az első kettő, de ezek már nem mai darabok úgy gondolom, és azért rúgva is lehettek nekik bőven, főleg a Leonnak. Érdemes lehetne inkább a Fiat felé kacsingatni? Csak modernebb, és a fenntartása valamivel kedvezőbb lehet. Napi 15 20 kilométert járok, ez néha lehet több is.Köszönöm válaszaitokat. 22/F



2023. okt. 10. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre jincs tuti tipp

Azt vedd amelyik a jobb állapotú

2023. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én a Seat Leon 1.8T-ből keresnék egy értelmes példányt, már ha létezik még belőle ilyen. Szerintem nagyon jó a formája még ma is, volt is nekem és a beltere is szerintem még mai szemmel is korrekt. Ráadásul a 180 lóval azért korrektül tud menni is és nem egy drágán fenntartható autó!


A BMW bár csábító, de az E46 iszonyat lelakott lakótelepi hülyegyerek autó lett, persze nyilván van belőle jó példány, de ami miatt valaki BMW-t akar, azt már jó eséllyel az E46-tól nem kapja meg, ha csak nem valami M3-ról beszélünk, de az más liga. Szóval én már biztos nem vennék ilyet, de lassan az E90 is hasonló sorsra jut!


A Fiat Bravo-t nem ismerem, nekem sosem volt a szívem csücske, de majd az okosok megmondják mennyire szopóroller vagy sem!

2023. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Átgondolom.
2023. okt. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!