Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam az...

Melyik autót válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2003 Seat Ibiza 1.4 Signo 169.000km 700.000Ft klímás

Rendszámlekérdezés alapján 6 tulajdonosa volt eddig, lehet ez a kereskedésnek adás miatt? Futásteljesítményét rendben találtam.



2005 Ford Fiesta 1.4 Ghia 85.000km 850.000Ft klímás

3 eddigi tulajdonos, futásteljesítményét rendben találtam.



Esetleg még:

2004 Opel Corsa 1.0 12V Club 163.000km 600.000Ft nincs klíma

6 eddigi tulajdonos, de mikor behozták 6 éve, visszatekertek 27 ezer km-t. Ez igazából csak azért jött szóba mert munkába járni kell, és benzinen spórolnék. De beszéljetek le róla.:)


Szerintem a Fiesta ami a legjobb e három közül, kérlek szavazzatok. <3



2023. júl. 23. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Seat Ibiza
Ford Fiesta
Opel Corsa
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

A tulajdonosban benne lehetnek a kereskedők is valóban, az én autómra 5 tulajdonost ír, ebből valójában én vagyok a 3., a + 2 azok a kereskedők akik csak továbbadták.

A Fiestára szavazok egyébként, papíron ez hangzik a legjobban, de meg kell nézni élőben mind a hármat és úgy dönteni, tartogathat meglepetést még a legjobban hangzó autó is.

2023. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tulajdonosok száma miért lényeges? Az egyik autómnak én voltam a második használója. A lekérdez szerint meg 6 éves korában papíron én lettem a 6. tulaj. Ettől még hibátlan volt és nem bántam meg a vételét, nem ettől függ.
2023. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én csak rákérdeztem, mert nem olyan autó ez, ami ennyi gazdát cserélt volna. A jelenlegi kocsimnál is 6 tulajt ír a rendszer, miközben a harmadik vagyok. Tehát elnézést, a továbbiakban hagyjátok ezt figyelmen kívül.
2023. júl. 23. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Japán autók nem tetszenek?

Ennyiért egész jó kis Toyoták vannak. Persze picivel idősebbek, több kilométerrel, de úgy is jobb autók, mint ezek.

2023. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vasaló swift báttya. 4hengeres láncos dohc motor, minden gond nélkül megy bele a 300ezer.
2023. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-nek:

Már nagyon sokat láttam 400-500-al is. Brutál jól tartják magukat.

2023. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 azokat is nézegettem, volt egy Corolla E11 facelift amit kinéztem, de mikor alánéztem rozsdás volt nagyon.

#5 jó autók azok is, csak gondoltam erre a háromra kérdezek rá.

2023. júl. 23. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!