Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Altalaban ures parkolok...

Altalaban ures parkolok Budapesten?

Figyelt kérdés
Gyakorolnek egy par dolgot motorral..:) Illetve ha lehet olyat ami napkozbe is legalabb majdnem ures

2023. okt. 12. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Budakalász Auchan elég üres napközben.
2023. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Asia center mélygarázs?
2023. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ünnepnapokon a közeli Aldiba járok, sorompó mellett besurranok. Amúgy nagyobb ipari parkok, Auchanok stb. Lépjél be inkább pár motoros facebook csoportba, ha nem is kérdezed meg, csoportkeresőben tuti találsz pár jó tippet.

Pl. M5 kivezető soroksári Tesco parkolóban rendszeresen gyakorolnak kaszkadőrjelöltek. Csepel Baumax. Dunaharaszti-Szigetszentmiklós között M0 mellett az Alsó-Duna-híd mellett is van egy placc, bár az nem aszfaltozott.

2023. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na de a város melyik részén?

Kétlem, hogy az Őrsről átmotoroznál Budaörsre pl., ha ennyire nincs tudás. Ne írd azt, hogy van trailer és azzal vinnéd :)


(Egyébként, ha annyira nincs tudás, hogy érvényes jogosítvány mellett is indokoltnak érzed a külön, forgalommentes gyakorlást, akkor mindenki érdekében egy erre szakosodott oktatótól vegyél plusz órákat inkább)

2023. okt. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Szűk megfordulás pl. egész ritkán kell a forgalomban, és akkor is lehet lábletétellel, csúsztatott kuplunggal, meg egyéb balf*szságok alkalmazásával csinálni, de egy parkolóban kiválóan lehet gyakorolni a technikát.

A motorkezelésnek sok esetben köze nincs ahhoz, hogy elmész A-ból B-be, csak az elmenés is biztonságosabb lesz, ha fejleszti az ember magát. Erre amúgy a motorosok 95%-a képtelen/nem hajlandó, tehát inkább jó, hogy a kérdező gyakorolna, persze miután feltételezhetően elment egy-két vezetéstechnikai tréningre, és megmutatták neki a helyes technikát, nem pedig rossz beidegződéseket meg youtube-on látott dilettánsok által elmondottakat mélyít el.

2023. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Pont ezt mondom én is. Kell egy tréning az ilyeneknek, mert magától nekiáll berögzíteni rossz technikákat. Aztán később csak a gondja lesz belőle.


#4

2023. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Pólus
2023. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Jogsim termeszetesen megvan hozza, de azert magabiztosabb lennek a forgalomba ha eloszor "hozzaszokom" a motorhoz szerintem...:)
2023. okt. 14. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Na de várjál, mit is akarsz gyakorolni abban a parkolóban? Azt hittem, lepakolgatsz petpalackokat bója gyanánt és rutinfeladatokat.
2023. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, leginkabb olyanokra gondoltam. De azert az is segit szokni hogy egyaltalan motoron ulok
2023. okt. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!