Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Általában Budapesten tavasz...

Általában Budapesten tavasz végén/nyár elején mennyit kell várni, hogy oktatót és autót kapjak?

Figyelt kérdés

Mennyi a maximális idő amit ti várnátok?

Tavaly tette le pár haverom a jogsit nyáron és mindegyik kapott 1 héten belül oktatót és kezdhette a vezetés, Máshol olyat is hallok pl a csigavérnél hogy 5-7 hónapot kell várni, én nem a csigavérnél vagyok hanem 1 kis autós iskolánál de azt mondták hogy most teli vannak. Általában mennyit kell várni? Azért nem tudott mondani nekem idő pontot mert még nincs meg a kresz


2016. márc. 22. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress másikat. :) BP-n azért lehet válogatni, általában a kevésbé ismerteknél hamarabb is van lehetőség a ekvesebb ember miatt.
2016. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koaxk Ábel ***** válasza:

Lehet sznob vagyok, de nehogy már egy suli 5-7 hónapot várakoztasson, mert impotensek lekezelni a megemelkedett igényeket, főleg úgy, hogy én vagyok az ügyfél.


Én azonnal vezettem anno, sőt nem az volt, hogy majd várok egy oktatóra, hanem listát kaptam milyen autókból választhatok. Szerintem ez lenne a normális.


Amúgy a csigavér nem tudom mitől ilyen menő, több ismerősöm ott vizsgázott és enyhén szólva sem voltak korrektek.


Szerintem az is hülye aki képes ilyenre várni, Budapesten millió autós suli van, biztos, hogy van ahol azonnal fogadnak, még ha azok nincsenek is túlhypeolva.

2016. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!