Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorkerékpáron rajtamaradt a...

Motorkerékpáron rajtamaradt a gyújtás kb. 3 órára, lemerült az akku, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ez egy 7,4Ah-s akku.

Amikor órákkal később meg tudtam mérni, 7,5V-ot mértem, most ráraktam töltőre (0,5A-el), most 11.7V

Holnap megpróbálom vele indítani a motort, előfordulhat, hogy ennek már annyi?



2023. okt. 14. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos az
2023. okt. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3x lemerült az új autó akksija egymas után, még mindig azt használom, siman tulelheti.
2023. okt. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi baja nem lett,sőt ha berugós a motor, akkor akku nélkül is működhet.
2023. okt. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Töltsd fel rendesen.

12.5 V legyen benne.

2023. okt. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja.
2023. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b1812567 ***** válasza:

Lehet, hogy töltés után beindul vele. De akkor is számíts rá, hogy a közeljövőben megadja magát, akár egyik pillanatról a másikra.

Ha télen nem motorozol, akkor a következő szezont tervezd új akkuval kezdeni.

2023. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

7,5V volt mikor este rátettem töltőre, reggelig 12.9-re emelkedett, mikor töltés után 1 óra múlva mértem, mielőtt beraktam a motorba, akkor 12.6V volt.

Indult egyből, de szerintem már nem az igazi. Most már ritkábban használom a motort, de 12fok felett elő szoktam venni, főleg most a napokban elég jó idő volt. Mindig indult, de tényleg nem mennék vele messze :)

2023. okt. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!