Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minek találták ki, hogy...

Minek találták ki, hogy benzinkúton lehessen kapni hot-dogot, kávét, meg mindenféle ételt, italt?

Figyelt kérdés
Csak az idő megy vele, szerencsétlen benzinkutasnak kapkodnia kell, hogy a kasszánál is legyen, közben szendvicset csináljon, kávét főzzön, stb. Olykor alig halad a kiszolgálás, pedig én csak az üzemanyagot szeretném kifizetni. Telepítsenek akkor végre önkiszolgáló kutakat, aztán aki akar, nyugodtan bemehet hot-dogozni, meg kávécskázni. Nagyon kellemetlen, amikor bent állunk 10-en, mert nem halad a sor.

2023. okt. 14. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert 200%-os haszonkulcs van rajta, az üzemanyagodon meg kb. 2-3%.
2023. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De akkor el kell dönteni, hogy gyorséttetem vagy benzinkút. Máshol is van ilyen, csak ott értelmesen alakították ki, mert a kútfej önkiszolgáló. Ismerek benzinkutast, azt mondja, hogy megállni sincs idő, aztán csodálkoznak, hogy havonta cserélődnek az emberek. Szóval lehetne ezt értelmesebben is csinálni. Ebben az országban mindig csak a hasznon van a hangsúly, de az, hogy mellette jó legyen a rendszer, jól működjön, kényelmes legyen, az senkit nem érdekel.
2023. okt. 14. 11:23
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert van rá igény, van belöle haszon, az, hogy NEKED éppen nem tetszik, nem mérvadó
2023. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van rá igény.
2023. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek megéheznek út közben. Ezért van a vasúton is utasellátó.
2023. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#3


Na látod ez a probléma, hogy nem mérvadó nekik a kisember véleménye. Mert ha mérvadó lenne, akkor észrevennék, ha valaki csak az üzemanyagot akarja kifizetni, akkor ne kelljen már megvárnia, amíg az előtte lévő 5 embernek elkészítik a szendvicset. Még így leírva is érződik, hogy nem jó rendszer. Persze itt gondolom mindenki türelmesen vár, de a valóságban nem ezt tapasztalom. Az van, hogy minél hamarabb szabadulni akarnak a kútról. Tehát sokat segítene, ha több önkiszolgáló kút lenne, ugyanis így mindkettő igény ki lenne elégítve.

2023. okt. 14. 11:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne lenne rá igény....

Amikor le kell vezetned 600km-ert egy pályán nem fogsz lejönni valami faluba/városba keresgélni valami boltot/üzletet/kajáldát.

Az is csak idő meg üzemanyagpénz.


Igaz a hot dogjuk nem valami nagy szám.

Megkóstoltam amikor volt rá 50%-os kuponom... viszont a hűtött, csomagolt hosszú szendvics kifejezetten finom!

2023. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#5


Nem azzal van a gond, ha megéheznek, hanem azzal, hogy én emiatt nem haladok. Nekem meg kell várnom, amíg a kiscsalád előttem leadja a rendelést. Mint írtam, ismerek benzinkutast, ő elmondja, hogy mennyire türelmetlenek mások is, szóval nem csak az én problémám ez. Valaki szószerint behajintja a pénzt a kasszáshoz, mert már annyira menne. Amíg ő a szendvicset csinálja, áll a kiszolgálás.

2023. okt. 14. 11:35
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

A megoldás valóban az önkiszolgáló rendszer volna. Külföldön még több féle hotdog közül lehet választani, meg mindenféle egyebet felszolgálnak, csak mellette az összes kútoszlop automata. Te ha bemész a butikba, akkor nem a tankolást fizeted ki, hanem a kaját, kocsihoz cuccot, akármit.


Úgy hogy igen, amikor bemennek kérni egy számlát a kimondhatatlan cégnévre, amivel a kutas küzd, mert félrenyomja 2x, majd utána bekérnek két kávét két hotdogot, akkor tud frusztráló lenni valóban.

2023. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9


Végre egy valaki, aki érti, hogy mire akarok kilyukadni, és mi lenne a megoldás.

2023. okt. 14. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!