Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Cruze mennyire...

Tibi930918 kérdése:

Chevrolet Cruze mennyire szervízigényes?

Figyelt kérdés
Sziasztok tervezek venni egy chevrolet cruze 2.0 ltz-kocsit és idáig jó híreket olvastam vele kapcsolatban de akinek ilyen kocsija van az le tudná írni hogy mennyire fájdalmas a szervízelése,gyári hibák,vásárláskor mire figyeljek oda.

2023. okt. 14. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt szerintem nincs egyikőnk sem ilyen.

2023. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisördög1 ***** válasza:

Szia!


Nekünk 1,8 benzines van ugyan, de a kötelező szervízeken kívűl a tolatóradar miatt kellett csak szervízbe vinni és a hűtő kiegyenlítő tartályát kellett cserélni. Egyik sem volt túl "fájdalmas".

Az autó 2,5 éve a mienk, szerintem egyáltalán nem problémás autó, persze ez nem garancia arra, hogy minden Cruze ilyen.

2023. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

most nézegettem a motorteret és nem találok semmit se arról hogy miért van 2 fajta takaróburkolat a 2.0-es dízelnek?esetleg van valami infó valakinek?


2-es kommentelő köszi az infót :)

2023. okt. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!