Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vadonatúj Honda X-ADV szerinte...

Vadonatúj Honda X-ADV szerintetek jó lehet első “motornak”?

Figyelt kérdés

(Vagy óriás robogónak, de hívja mindenki ahogy akarja, ezen ne akadjunk fenn, külsőre inkább robogó, de a Hondánál motor kategóriába teszik és ennek van pár oka azért)


Alapvetően nagyon tetszik, ami problémám van vele, hogy nincs benne tempomat.

5 millió forintos jármű létére…

Ez teljesen kezdőként azért egy elég jó kényelmi funkció lenne.


~750 köbcentis, 60 lóerős és emellett 236 kg.


Ez a másik probléma, hogy ez nagyon nehéznek tűnik, ahhoz képest hogy alig 60 LE…

Én elég alacsony vagyok és bár nehéz fizikai munkát (is) végzek, de külön nem edzek, a méreteimből adódóan edzés hiányában nincs rajtam valami hatalmas izomtömeg.

Persze azzal tisztában vagyok, hogy egy motorhoz sem kell feltétlenül fizikai erő, 400 kilós, hatalmas batár goldwingekkel senki sem boldogulna, ha ez így lenne… De azért talán kezdőként mégis csak hátrány, ha egy 60 lóerős motor ilyen negyed tonnás.


Aszfalton használnám, szóval a gyári gumikat lecserélném egy erre a területe alkalmasabbra ha ezt venném.


Ennyi pénzért olyan motort/robogót szeretnék majd amelyet legalább tavasszal, nyáron és ősszel biztonságosan tudok használni napi szinten, akár kisebb esőben is…



2023. okt. 15. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Első motor?A leírásodból az derül ki,hogy már meg is vetted.Nem a legszerencsésebb döntés volt.De ha már meg van akkor ne húzd neki és figyelmesen közlekedj.Tudod a jogsival nem szerezted meg hozzá a tudást.Kell némi gyakorlat tudd mire hogyan reagál a vas és hogyan tudod kézben tartani.tudom,vonz a sebesség és ki ha én nem logika,de tudnod kell írányitani és megfogni ha szükséges.És igen,lesznek alkalmak amikor szükség lesz rá.

Egy exkamionos.

2023. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!