Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kezdő A2 motort vegyek?

Milyen kezdő A2 motort vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan végére érek a forgalmi vizsgának, és szeretnék venni egy saját motort. 185cm 90 kg vagyok. 1-1.2 millió a max amit rá szánnék.

Ültem már pár motoron próba képpen, hogy melyik lenne alkalmas:

KLE 500-at nagynak éreztem, nem volt nagyon biztonság érzetem.

Aprilia Pegaso szintén, viszont ott azért komfortosabb volt az érzés.

Kawasaki er5 nagyon alacsony, és görbén ültem az egész motoron, egyszerűen pici volt.

Ültem még egy folytott er 6f-en, kényelmes volt, viszont testileg ezt is nagynak éreztem.

Az er5 és a kle 500 közötti méretű motorokra gondoltam, érdeklődök, hogy milyen motort tudtok ajánlani ezek alapján?

Köszönöm



2023. okt. 15. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ültem még egy folytott er 6f-en, kényelmes volt, viszont testileg ezt is nagynak éreztem."


Szerintem ezt kicsit fejben kellene helyretenned, mert nekem 171 centimmel teljesen jó méret volt,teli talppal leért mindkét lábam, sőt nálam némileg alacsonyabb nők tanultak vele a suliban. Nagymotornak nem azt az érzetet kell nyújtania, hogy egy poni Rometten ülsz , ;) Nekem most egy 230 kilós túraendúróm van, ami jóval nagyobb mint egy ER6. Kényelmes nekem és az utasomnak is, pedig csak a lábfejeim érnek le.

2023. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen kezdőként mindegyik motoron kényelmetlen lesz ülni először. Inkább az alapján dönts hogy mire akarod használni.
2023. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél motort, nagyon veszélyesek.
2023. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!