Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2007-es Ford fiestám...

Van egy 2007-es Ford fiestám 1.4 tdci motorral. A klíma nem kapcsol be csak a 4. Állásban maxon. Ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10 na mi van saját magnak mondasz ellent, és mégis nekem van igazam, és nem gáz áthidalni?


6-os hozzászólásodban ezt írtad:

"De én legalább tisztában vagyok vele, hogy a hőbiztosíték az egy ellenállás"


Most meg , hogy "A hőbiztosíték márpedig nem ellenállás"


Ennyi! :)

2023. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kicsit se zavarjon, hogy a 10. volt az első hozzászólásom a témában.
2023. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha te mondod! De azért elég fura, hogy az anonim nik neved mellett, ugyanúgy karikában 5/4 zöld pipa van, mint akivel vitatkoztam .

Viszont akkor köszönöm, hogy mellém álltál

2023. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És ezzel otthon tudok valamit csinálni?
2023. okt. 17. 09:26
 15/16 anonim ***** válasza:

#13 XDDDD Hogy mekkora szánalmas balek vagy te. Semmi közöm a #10-es válaszhoz. Nem is értek vele egyet, az elektronikában a biztosítékok ellenállásnak minősülnek. Az olvadó biztosíték áramerősség-függő ellenállás, a hőbiztosíték pedig hőmérséklet-függő ellenállás.


Azt meg már válaszra sem kéne méltatom, hogy "megvádolsz, hogy az ellenállás tekercseket akarom áthidaltatni". Én ilyennel nem vádoltalak meg, én azt mondtam, hogy áthidaltál egy ellenállást, azaz a biztosítékot, csak mivel túl buta vagy ahhoz, hogy megértsd, hogy a biztosítékok az ellenállások egyik fajtája, így nem sikerült felfognod. De még most sem érted, soha nem is fogod, pedig az interneten igazán utána nézhetnél. Ehelyett inkább ugatsz itt nekem hülyeséget. Meg #10-nek is, pedig ő neked adott igazat, mégis bepofáztál neki. Szánalmas.

2023. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14 Ha tudod hol helyezkedik el, akkor igen, egyszerű a cseréje, bár nem mindig egyszerű hozzáférni.


Ha nem akarsz, vagy nem tudsz vele foglalkozni, akkor keress egy szerelőt. 8-10 ezer forint körül van egy új előtét-ellenállás, illetve 10-20 perc kicserélni. Nem nagy összeg.

2023. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!