Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Volkswagen Bora 1.6...

Adott egy Volkswagen Bora 1.6 16v 2003 BCB. Minden indításkor kidob egy hibaüzenetet hogy abgas werkstatt.?

Figyelt kérdés

A középen lévő katalizátornál a lambdaszonda ki lett cserélve de mèg mindig hozza a hibát.

Hibakódolvasásnál ezeket a hibákat hozta.


17526: Lambdaszonda 2 hengersor 1,lambdaszonda fűtése;nyitott áramkör.

-Állandó


17513: Lambdaszonda 2 hengersor 1,lambdaszonda fűtése;zárt áramkör a pozitívra

-Állandó


17588: Lineáris lambda próba; zárt a pozitívra

-Szakadt


17604: 1.lambdaszonda 1 hengersor,fűtőkör;elektromos hiba

-Állandó


Hallottam azt is hogy csak a gyári lambdaszondát fogadja el az autó az utángyártottakat nem igazán

Milyen márkájú lambdaszondát rakjak bele?

Előre is köszönöm a segítséget!



2023. okt. 18. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A hibakódok elektromos/áramkör hibákat jeleznek. Azaz nem a szonda hatékonyságával van probléma, hanem a vezetékelésével.


Más hibakód nincs?

2023. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Más hibakód nincs


Ezek a hibák miatt lehet az hogy néha ingadozik az alapjárat és ha adok egy nagy gázfröccsöt nagyon leesik az alapjárat és majdnem leáll de automatikusan rá korrigál?

2023. okt. 18. 23:37
 3/5 anonim válasza:
Szia! Tudom régebbi kérdés ezért kérdezem most hogy megjavult azóta? Mi lett rajta csinálva? Csak mert én nekem is teljesen ugyan ez a gondom a saját Bora-mal!
jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 lambda szonda része a "fűtés", ellenőrizni kell közvetlenül a csatlakozón, és ha tényleg rossz, cserélni. Vagy kábel hiba, de az kevésbé valószínű.
tegnapelőtt 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 lambdaszonda van, egy a katalizátor előtt, egy utána. Bosch, vagy NTK szondát tennék bele. Ha le akar fulladni, akkor egy fojtószelep tisztítást és tanítást csinálnék első körben.
tegnap 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!