Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jaguar X-Type vélemények,...

Jaguar X-Type vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkozom egy Jaguar X-Type 2.0D vásárlásán és sajnos nem nagyon tudok róla semmit! Mennyire megbízható autó? Fenntartása és az alkatrész árak is érdekelnének! Köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 20. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Egy szarabb Ford Mondeo.
2023. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is megtetszett egy időben, de nem egy jó autó semmilyen tekintetben.

A Ford Mondeonak talán eddigi legrosszabb generációjára építkezik. Szerintem kicsit aránytalan is a forma, nem sikerült olyan jól az angol elegancia mint mondjuk a Rover 75-nek akkoriban hasonló méretosztályban.

Elektronikai gondok tömkelegét produkálják, nem a motorokkal szokott a gond lenni ezeknél.


Ha mindez nem lenne elég, akkor szűkös is szedán létére hátul kifejezetten.

2023. okt. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Isti1976 ***** válasza:

Nekem benzines volt 2x és nagyon szerettem őket, mert a 4x4-es (60% hátul), 230LE-vel, manuális váltóval nagyon jó móka. A dízelről annyit tudok, hogy a vele egyidős Mondeoval kb azonosak a költségek, tehát nem túl sok, és mennyivel szebb, cserébe belül kisebb. Nekem sosem volt gondom a belső méretével, arra vigyázz, hogy a hátsó ülés dönthetősége egy opció volt, amit nyilván mindenki bekattintott rendeléskor, de nehogy kifogj egy olyat, amin elfelejtették.


A színre fújt lökhárítósak futóműve a keményebb "sport", a krómozott lágyabb, nekem a sport jött be.


Ami még érdekes lehet, hogy ezek mára koros autók, egy idős autó minden nyűgével, de semmivel sem macerásabb, mint bármi más, ami ilyen idős.

jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!