Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éjszaka (kresz szerint. Azaz...

Éjszaka (kresz szerint. Azaz sotetedes utan. Novembertol kb az olyan delutan 4 ora.) Vezetes kozben szoktátok-e hasznalni a belső vilagitast?

Figyelt kérdés
Remélem értitek mire gondolok, Ami bent az utasteret vilagitja meg. Ha igen miért, ha nem mért nem? Köszi
2023. okt. 21. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy használom menet közben!

Minek? A műszerfal ki van világítva, egyébként meg a belső világítás csak zavar abban, hogy a külső fényeket lássam. Soha nem is ültem olyan autóban, ahol a sofőr használta volna.

2023. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt az is zavaró, amikor az utas felkapcsolja valamiért.
2023. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam használni, minek használnám? A gombok meg vannak világítva, így semmi oka hogy használjam.
2023. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd próbáld ki este, hogy bent felkapcsolod a villanyt, és kinézel az ablakon a sötétbe. (Olyan irányba, ahol nincs kint világítás.) Az ablak tükörként fog viselkedni, és magadat látod benne, nem a kinti világot.

Ez egy autónál is így működik, legfeljebb a gyenge benti fény miatt azért még látsz valamint a külvilágból is. De semmiképpen se annyit, hogy így biztonságosan tudj vezetni.

2023. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4. Azt tudom, ami engem zavar is mikor este bent felkapcsolom a villanyt és ki nem látok semmit de kintröl be meg mindent:D ezert van sotetito amit en mindig behuzok alaposan mikor bent ég a villany:D
2023. okt. 21. 11:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem ,mert zavar a fénye, és teljes sötétségben rosszabbul látom az utat.
2023. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na de miert van az hogy jon velem szembe es latom hogy ő nala fel van kapcsolva? Es ugy vezet.. csak tegnap lattam kb 6ot. Aki igy jott.
2023. okt. 21. 11:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy félnek a sötétben😅

Vagy valaki van velük aki pl olvas.

2023. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagy azt akarják hogy lassak oket . Vagányok.
2023. okt. 21. 11:53
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem vak ez, kérem, hanem vakmerő!"

Olyan is van, aki alváshoz kapcsol lámpát, mikor pedig úgyis be van hunyva a szeme...

Hát, az emberek nem egyformák. Ilyenek is vannak.

2023. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!