Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy szervdonor vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé helyes srác vagyok, jól nezek ki, egy PR ügynökségnél dolgozok mint marketinges-rendezvényszervező, jó a fizu jó a csapat, de kb 2 éve csináltam meg az A korlatlan (nagy motoros) jogsit, majd jogsi után nemsokal vásároltam magamnak egy Kawasaki ZX 600-as Ninja motort és mióta ezzel járok úgy köszönnek a kollegak meg a csajok hogy Szia Szervdonor, megjott már a szervdonor, szervdonor nak szóljatok stb céges telefonba is úgy vagyok beírva, hogy szervdonor. 😄

Csak én motorozok a cégnél, mondtam hogy ezzel ne vicc elődjenek, ne fessek az ördögöt a falra.

Kollegak azt mondjak, hogy kicsi motorral kellett volna kezdeni, de mondtam, hogy az 50ccm3 az fűnyíróba való.

Mondjuk húzom is neki a motort, dehát nyilván emiatt az élmény miatt motorozok 😄 Majd 2 milla a motorom meg jó h kihasználom, szeretem a sebességet, volt pár alkalom nyáron h főzni hivtak minket amolyan csapatépítő szeruseg ahova én beköltöztek MM (nem projektoros kabat az nem elegáns elég sztem egy sima bor meg ami nekem van egy vagany sisak meg egy farmer meg egy jobb fajta sportcipo , a csaj mögöttem meg haspolo és picsanaciban volt . Itt is leszervdonoroztak. Sebességet probalom betartani de nem mindig sikerül kollegak már messziről hallják, hogy jövök, mire beérek már lefőzik a kávét nekem :P Szeretek motorozni, csak nem tudom miért hívnak így gunyolásnak szánják vagy sok irigykednek.



#Motor, motorozás, motoros, kawasaki, ninja 600 #Lóerő, whisky csajok, marketing, drága motor, sebesség #Elfustölöm a gumikat , szervdonor, gyorshajtó #Sebességszerető
2023. okt. 21. 15:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Mert idióták.

Normálisak ilyennel nem viccelnek.

Ilyet akkor se kéne csinálni ha nem kedvelnènek

2023. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, Te megértesz legalább engem. Kedvelnek szerencsére, meg nem veszem úgy fel a dolgokat de ez már szerintem is sok.
2023. okt. 21. 15:19
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
600-as az gyerekmotor. A nagymotor 1000 köbcentinél kezdődik.
2023. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3 Egyetértek, de szerintem kezdesnek a 600 bőven elég :D
2023. okt. 21. 15:25
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Primitív hozzáállás, vagy csak irigyek. Mindenki szervdonor, aki részt vesz a közlekedésben.


Ők mivel járnak? Van olyan, akinek céges autója van? Ő neki ki is teheted az ingyenélő cetlit az asztalálra, mint reggeli üdvözlés. ;)

2023. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értek a motorokhoz csak autót vezetek de azt tudom,hogy ez pont az èn ízlésem lenne ez a motor.268 km/H a végsebessége most nézem

Szerintem bőven elég .

2023. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%
Mert az vagy. Jó lenne majd magadben megoldani és nem mások megölésével.
2023. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell velük foglalkozni! Az a baj, hogy egy elkezdi, a többi talpnyaló meg megy utána. Év elején jöttem a jelenlegi cégemhez, és rá 2 hónapra lett meg a motorjogsim. Nálunk semmi ilyen nincs, fönökömet is érdekli a motorozás, csak nehezen idul meg jogsit csinálni, helyettese motorozik, meg aki engem betanított, neki is van motoros múltja.

Egyik kolléga csesztetett egyszer, de akkor rendesen eligazítottam, azóta csenben van.

Nyugodtan visszavághatsz nekik, hogy belőlük is ugyanannyi eséjjel lehet szervdonor, mint belőled, hiba utazik autóval, és az intenzíven nem kérnek erre engedélyt ha agyahalott a beteg, hanem kiszedik ami kell.

2023. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert inkompetens kisgyerekek, felnőtt testben, szemellenzővel, akik nem veszik észre, hogy nem csak azokat az embertípusokat érheti veszélyes helyzet illetve probléma, akiket nem kedvelnek. Ennyi erővel szervdonor mindenki aki átmegy az úttesten, mert lehet, hogy valaki 130-al repeszt, és nem áll meg, birkák a munkatársaid. Lehet, hogy kedvelnek, de az irigységüket, és a proliságukat nem tudják elfedni.
2023. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigyek a helyességedre, menőségedre, több milliós motorodra. Ne foglalkozz velük, húzzad, ameddig bírod. Sajnos ebben az országban rengeteg az irigy. Pl. Mészárosra is sokan irigykednek de ő megdolgozott a pénzéért igazi gazdag munkás fickó. Én most fogom lecserélni az 1000-es motort, mert már nem elég a gyors nekem, én is szeretem, kicsit "megbrummantani" ha érted. További jó motorozást kívánok neked!!
2023. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!