Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy vissza folytott...

Ha veszek egy vissza folytott motort A2 jogosítványhoz, később ha megszereztem az A jogsit, azt a motort lehet legálisan a normális, eredeti teljesítményre állíttatni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2023. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
persze, szervíz kiszereli a fojtást majd elviszed vizsgára a motort
2023. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Oda-vissza meglehet csinálni. Más kérdés, hogy cécó helyett én inkább eladnám, és vennék egy folytatlan. Mert az ember minek ragadna le egy motornál?
2023. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Fú kérdező és három válaszoló közül egyetlen egy tud írni, de lehet, csak azért tűnik úgy, mert ő egy szót írt. :D
2023. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi köze a motor lefojtásának a Te jogosítványához szerinted?
2023. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*fojtás

*szerviz


Semmi köze a jogsidhoz a motor fojtásához. Csak amikor kiveszik a fojtást, viheted megint műszakira, és új forgalmi kell majd neki.

Mondjuk az sem mindegy, milyen motor, mert használtan nagyon sokat adnak A2-re fojtottnak, ami igazából A2-be nem fér bele, csak a régi A korlátozottba. Érdemes tájékozódni.

2023. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Én úgy csinálnám ha tetszik a motor, hogy eladnám lefolytva, mivel sokkal többet ér úgy, majd vennék egy ugyan ilyet csak folytás nélkül.

Ha kiveszed a folytást az sok pénzbe is fáj majd és veszít is az értékéből.

2023. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
#7 Hallod, már vagy három példát meg kioktatást láttál arra, hogy a fojtás pontos jé, de csakazértis hülye vagy... Ennyire analfabéta szánalomhegy nem lehetsz!
2023. okt. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
57%
aztán szerinted ki a rákot érdekelsz te autista kenyérpirító? te vagy a szánalomhegy mert ilyeneken sír a szád egy anonim oldalon
2023. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8as

És mivan ha szarok rá hogy mijen ljével írlyák a folytást?

Így gondolom csak nézel ki a felyedből hogy valjon meljik szóra gondoltam mi :D

2023. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!