Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 3.0 bemerjem vállalni...

Audi A5 3.0 bemerjem vállalni személyi hitelből ?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem pl. az a baj csak 1,5 millióm van rá meg ha eladom mostani kocsit akkor talán azzal 2 millió de megkéne még toldani csak nem akarnám a javítást is abból csinálni szóval legalább 1 évig kellene használnom szerviz nélkül az mennyire lehet reális ??


2023. okt. 21. 17:26
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
82%
Felejtsd el!
2023. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 mindentudó99 ***** válasza:
78%
Én nem vennék így biztos de nem vagyunk egyformák. Azt meg szerintem senki nem látja előre lesz e hibája. Inkább gyűjtenék még. A kilómèter is rengeteg.
2023. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Igen csak már nem akarom tovább várni meg csak drágulnak ezek a használtak is hiába csak öregszik azért annyit vennék fel hogy egy olajcsere beleférjen de nagyobb javítást nem akarnék hitelből
2023. okt. 21. 17:36
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Én lebeszélnélek róla. Ha nincs rá pénzed, akkor a hiteltörlesztés mellett fenntartani se tudod. A biztosítás is egy vagyon, tankolni is kell, de egy fékbetét+tárcsa csere is egyhavi fizetésed.
2023. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem megyek vele sokat szóval az ilyen fék stb sokáig bírja jobban félek a motorikus dolgoktól
2023. okt. 21. 18:22
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Kozel fel millio km van benne,szoval elofordulhat rajta rejtett hiba. Ha fizetsz havonta X ezer forintot akkor ez mellett meg javitani is kell. Bele fog igy ferni a keretbe?

A szemelyi kolcsonnek magas a kamata, meg egyebkent is magasak a hitelkamatok. 9-10%os hitelt biztos nem vennek fel.

En mar ugy vagyok vele hogy ha van kp-m akkor veszek hasznalt autot amit egybe ki tudok fizetni ha viszont hitelt kell felvenni akkor veszek ujat.

2023. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Újra nincs pénz ilyen kateógirában
2023. okt. 21. 19:18
 8/35 anonim ***** válasza:
Na vajon miért adja el??? Abszolút nem reális ebben az árkategóriában! Nem tűnik fel?!
2023. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Van sok belőle 3 millió alatt lehet csak gyorsan kell neki pénz és inkább lejjebb viszi árat nem olyan mintha 5 millióért lenne és ő meg feléért adja sokan árulják ekörnyékén
2023. okt. 21. 19:32
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme vitatkozni! Azt mondom, vegyed meg!
2023. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!