Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz Etz 125 indul probléma...

Mz Etz 125 indul probléma mentesen de mikor még hideg 5000korul van a fordulatszám hiába kapcsolóm fel a lámpát vagy a szivatot lenyomva tartom ugyanúgy csinál, a relantin csavar nincs betekerve ha melyek pár métert a motoral akor utána lecsoken2500?

Figyelt kérdés
Valahol esetleg fals levegőt sziv vagy előgyújtás probléma?a karburátor új de mikor meghozták azon is állítani kellet.A főfuvoka 100 és a relantin fúvóka 40es valakinek volt ilyen problémája?(helyesírásért ne kövezetek meg)!

2023. okt. 23. 16:05
 1/4 Szolovjov ***** válasza:

Az új utángyártott karburátorok sajnos többnyire használhatatlanok. Én nem is próbálkoznék vele. Nekem 24-es Dellorto van a 150-esemen, de az igazi erre is egy eredeti BVF 24-es lenne, csak azt nem nagyon találni bontva. A 125-ösre való 22-eseket még lehet találni.

Szerintem jól látod a dolgot, valószínűleg rengeteg levegőt és kevés benzint kap a motor. De hogy a karbi miatt-e azt nem tudom. Gyárival próbáltad?

2023. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen van 2 gyári de egyikse anyira jók de az egyik az meg tűrhető állapotú megpróbálok majd azon állítani mikor jöbb az idő
2023. okt. 25. 20:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha eszi az olajat a váltotol akor se égeti ki a gyertyát ezt meg szeretném kérdezni és hogy honan lehet tudni
2023. okt. 25. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
3. EZ így érthetetlen.
2023. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!