Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogó alkalmas a...

Milyen robogó alkalmas a rossz utakon való közlekedésre?

Figyelt kérdés

Robogót szeretnék vásárolni munkába járás céljából, a vételár 150 max 200 ezer forint. A fő szempont az volna hogy lehessen vele közlekedni kátyús uton és birja a strapát egy 100 kilós ember alatt. Köszönök minden javaslatot

Kizárólag 2ütemű robogók érdekelnek.


2023. okt. 24. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Max a nagykerekűek.
2023. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Életemben nem volt robogóm, szoval azt se tudom hogy mi számít nagynak 😅


konkrét modellekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi

2023. okt. 24. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Jellemzően a 8-10"-os kerekű majomköszörűkkel elég nehéz kátyús úton közlekedni. Minél nagyobb a kereke, annál jobban bírja a rossz utakat. Leginkább a retró stílusúak ilyenek, mint pl. a Piaggio Liberty.
2023. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
en egy Kymco agility City 50 4t-t hajtok nyaranta, az 50et tudja akär 2 szemellyel is(mondjuk a halodo nyugaton nem gond a 2 szemely a robogon).
2023. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aprilia Scarabeo is ilyen
2023. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Most nyilván nem krosszmotorozáshoz valóak a robogók. Amiket tudok ajánlani azok a nagy, szélesebb kerekűek. Aprilia sr 50, Aprilia rally(azt egyépként "tereprobogónak" szánták), malaguti f15, yamaha aerox. Ha tényleg terepen kell menned akkor vegyél 50-es endurót. Aprilia rx 50, Yamaha dt 50, Rijeruk stb, a régi am6-os blokkok a legjobbak.
2023. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem terepen akarom használni, csak kátyús esetenként földúton is. Mivel 110kg vagyok, előny ha nem esik szét alattam😁.

Aprilia sr 50 ditech ben gondolkoztam viszont a morini blokkot nem nagyon dicsérik, és az injektorost kevesen tankolják 100as benzinnel meg a szintetikus olajat is sajnálják tőle, igy elég nagy eséllyel szopóroller tud lenni. (bár volt nekem már 1 és nagyon szeretttem, félős itthon venni)

Most egy malaguti f12-n gondolkozok de arról is vegyes érzelmekkel írnak...

nov. 11. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Rossz útra nagy kerekűt nézz. Nagyobb átmérő miatt sokkal jobban veszi a kátyúkat, úthibákat. Ilyen használatra jobb, mint egy széles de kis átmérőjű kerekekkel szerelt robogó.
nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani olyan modelleketet, aminek nagy kereke van és motorikusan is jó konstrukció? Már vagy egy hónapja keresek robogót, és már lassan az egész egyforma.😅
nov. 12. 08:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Piaggio Liberty vagy Free, Aprilia Scarabeo, Kymco Agility City, Malaguti Ciak amik talán gyakori típusok, van alkatrész, stb. Hogy melyik blokkot preferálod, ízlésedre bízom.
nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!