Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami információ a Megelli...

Valami információ a Megelli 125r sportmotorról?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy olasz,4ütemű,125cm3, de lényegében az ára érdekelne a legjobban, illetve hogy Magyarországon hol lehet kapni? HA valakinek van ilyen motorja, mennyire megbízható?
2010. okt. 19. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szlovákiában 2100. ez kb 5-600 000ft.

teljesítménye 10LE, a motor karbis. és léghűtéses. kicsit lehethogy lehangollak a következő sorral, de ez van:


Nem olasz. valójában kínai. és az egész neve YUKI (ez elég kínai hangzású, csak a Megelli név enyhít rajta) Megelli 125R


kinézetre tényleg olasz, mikor először megláttam, elfehérültem, mert azthittem, hogy a Ducati-nak van 125öse. de sajnos kínai. bár nem néz ki olyan jól, de minőségben, és nyomatékban alázza a Honda CBF 125. még az ára is ugyanaz. de ha tettszik, szerintem nem olyan rossz vétel. mindenki azt fogja hinni, hogy olasz mocid van, nagy baja meg nem lehet, mivel 4t :)

2010. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam h Megelli gondoltam h olasz de olyanról h Megelli még sosem hallottam így nem is venném meg... Én bízok a japán gépekbe és a tényleg olasz gépekben! Ha kínai akk lazuló csavarokra rossz minőségű cuccokra számíts, rideg idomokra... stb. Elegük volt a keeway meg yuki meg ilyen szarokból is ink adtak neki biztos vmi olaszos nevet :D


Kinézetre nemrosszak ( néztem megelli honlapját) de ne legyen igazam. SokSikert.

2010. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :9 igazából még csak tervezem a motort, mivel most van készülőben a jogsim a korlátozottra, ésamúgy lány vagyok, ezért sem nézek nagyobb gépet, még a Kawasaki Ninjája tetszik a 250r, de elég húzós az ára, viszont tudom hogy nagyon megbízható. Hondáról az a véleményem, apum is isteníti hogy megbízható, igaz is, tudom, de a 125ös CBR nagyon kis csúnyácska, azokkal a vékony bicikligumikkal :D Amúgy csak sportmoci jöhet szóba, max. még a naked bike.

Eddig ezeket nézegettem amik tetszettek: Kawasaki Ninja 250r,ZZR250, Yamaha YZF125, Hyosung GT250

Ezek jöhetnek szóba, mivel a 2üteműekről nagyon lebeszélt mindenki, igaz hogy jobban mennek de többet fogyasztanak és többet iskell szervizeltetni általában mint a 4T, de amúgy sem száguldozni akarok.

Viszont nagyon megleptetek amior írtátok hogy kínai. :S Hát kezdő mocinak jó lenne talán, de nemrég néztem a hasznaltmotor.hu-t és feltettek egy használt kawa ninját 850ezerért. Hmm..még an időm, de szívesen olvasom a véleményeiteket :)

2010. okt. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!