Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sachs kinyomócsapágy ennyit bír?

Sachs kinyomócsapágy ennyit bír?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy C Vectra, 1.9 cdti.

Cseréltek benne kinyomócsapágyat, kb három hónapja, erre most egyszer csak beesett a kuplung, azt hittem munkahenger.

Kiderült, hogy a kinyomócsapágy...

Sachs markát vettem bele, mivel úgy gondoltam minőségi, de ezek után kétségeim támadtak.



2023. okt. 29. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?


Amúgy honnan tudjuk mi azt, hogy tényleg az a szar? Beesett a pedál, oké, ez nem csak kinyomócsapágy lehet, hanem más is. Vagy lehet szerelési hiba is. Most ha azt várod, hogy elkezdjük szidni a Sachs-ot egy ilyen semmitmondó kiírás alapján, akkor rossz lóra tettél.

2023. okt. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellesleg a kinyomócsapágy és a munkahenger egy egység, és miért csak azt cseréltek? A szerelési hibán túl egy haldokló kettőstömegű lendkerék vagy egy kopott és ezért nehezen mozgó kuplung is nagyon könnyen kivégezheti. Elég érzékeny lelki világú alkatrészről van szó. Ha lehet válogatni, az első választásom nekem is a Sachs lenne.
2023. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Garancia?

Vagy sufniban szerelték számla nélkül, "szerzett" alkatrésszel?

2023. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A Vectra a szar, mindeg mit tesznek bele.
2023. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!