Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövőre ingenes a jogostivany...

Jövőre ingenes a jogostivany elvileg szeptembertol ( vagy 35.000 forint mindegy) Ha most le teszem a kresz vizsgat (mar elkezdtem) akkor ezt a tamagatast ezt elbukom vagy akkor is kifizetik a gyakorlatot ha mar az elmeleti vizsga meg lesz addigra ?

Figyelt kérdés

#jogosítvány #Tamagatas #Jovore
2023. okt. 29. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak tervben van, még a részletek sincsenek nagyon kidolgozva. Így erre a kérdésre nem lehet válaszolni.
2023. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen csak varhatoan ha most leteszem az elmeletit akkor azzal elrontanam e az egeszet? Persze tudom hogy nehez kedes de nem tudom mit csinaljak
2023. okt. 29. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Már leírtam, hogy ezt lehetetlen megválaszolni! Nem tudom én sem és senki sem, mert még nem jött ki a rendelet a részletekkel!

De ha biztosra akarsz menni, akkor nem kezdesz most bele semmibe és az egészet jövőre csinálod meg, mert akkor tuti a támogatás.

2023. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
🤷.
2023. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen
2023. okt. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!