Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanaba sok a problemam a...

Mostanaba sok a problemam a normal halogen izzokkal. Vagy a bal vagy a jobb kiegett. Eleg unalmas mar. Kicserelem LED-es izzora. Nagyobb a hökibocsajtasa mint a hagyomanyos halogen izzonak? Muszakin problema lehet a masik fajta izzo?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 08:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali bukó műszakin.
2023. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 krwkco ***** válasza:
57%
A hétköznapokban is gondot jelent a más működési elvű izzó. Máshol van a világító felülete, mint a hagyományosnak. Ezért a sugárzási kép teljesen más lesz. Vakítani fog és ennek ellenére nem lesz jó a fénysűrűség ott ahol kell.
2023. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Muszakin kokretan odamegy a ficko es vegig nezi,hogy milyen tipusu izzo van benne? Nem eleg,hogy vilagit -e vagy sem?

Es a hökibocsajtas?

Max muszaki elott visszarakom a hagyomanyos izzot.

2023. okt. 30. 09:03
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
De mi a baj a halogén izzókkal? Nekem sosem volt konfliktusom velük.
2023. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szar az autód.

VAgy túl tölt a generátor, de inkább ki van lazulva valami , a lámpa vagy a foglalat és ez kirázza.

2023. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
* és sose fog neked normálisan világítani, nem látsz vele.
2023. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

A foglalatba jol benne van.

Azt ellenoriztem,meg vizet sem kap.

Januarba csereltem legutobb es most kiegett,eloszor a bal most meg a jobb oldali izzo. Olvastam,hogy a ledesnek nagyobb az "élettartama" Csak ezert keresem ezt az opciot. Hmm..más a feny szoge? Na az viszont nagyon nem jo...

2023. okt. 30. 09:14
 8/27 anonim ***** válasza:
Elsö körben vegig meretnem a csatlakozokat, käbeleket, kapcsolot. anno a mazdämon akkor ette az izzot, amikor a foglalat kontakt hibäs volt es quasi villogtatta az izzot, csak olyan gyorsan, hogy nehez volt eszrevenni, a chrysleremen meg a kormänykapcsolo volt a ludas.
2023. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Milyen autó ez?
2023. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsokat,

Hyundai ix20.

2023. okt. 30. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!