Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges az izzókat ledesre...

Lehetséges az izzókat ledesre cseréni az Opel járművekben?

Figyelt kérdés
Szevasztok, nem régiben próbálódott meg sima Ledes izzókra kicserélni egy Opel H-Astrában a halogén izzókat (H1,H7) fel is kapcsolódtak de rá 2-3 mp-re ki is kapcsolódtak. Utána megpróbáltuk Canbus-rendszerü Ledes izzókkal de ugyszintén lekapcsolta. A kérdés az, hogy lehetséges-e kicserélni Ledes-re valamilyen utómódon, vagy fölösleges próbálkozni.

2023. nov. 1. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

AZtán minek kókányolnál???

Egy okot mondj már.

Sokall rosszabbul világít és nem látsz vele, meg vakítani fog.

2023. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinntem nem mert LEDesnek keveseb energia kell
2023. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

LED-es izzót tenni olyan lámpába, ami nem LED-es izzóra lett tervezve Magyarországon illegális. Másrészt tükrös lámpánál nem csak, hogy szarabbul fog világítani, mint a gyári, hanem másokat is elvakítasz vele.

Viszont tökéletes rendőr vonzó lesz a kocsi ;)

2023. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 Igaza van az 1-esnek, és ahogy látom nem jött át, hogy egy LED-esnek nem ugyanaz a vetítési képe mint a halogénnek, és nem csak az lesz, hogy te elvakítod a többieket, hanem, hogy rosszabbul is fogsz látni mint a halogénnel.

De ha mindenképpen erölteted, akkor esetleg próbálj meg betenni ilyen ellenállást

[link]

2023. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
#2 igazi tirpák vagy, had vakuljon mindenki, igaz?
2023. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Na közben a kérdező 2-es válaszát törölték :)
2023. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 upsz, akkor már az enyémet is tessék már :D
2023. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rakj be mellé műterhelésként egy ellenállást. Akkor valószínűleg működni fog.

De! Nem akarok én is prédikálni, de tök szabálytalan + vakíthatod a szembe jövőt + lehet hogy te sem fogsz vele jobban látni, hiszen a foncsort izzószálra tervezték. A beltérben kicserélheted az izzókat ledre, de kívül szerintem ne! Ha nagyon akarod, akkor vegyél vele valami normális emelt fényerejű izzót. Ha a búra már be van mattulva, azt is felújíttathatod. Többet érsz vele.

2023. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írtam privátban!
2023. nov. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!