Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindenütt ugyanannyiba kerülne...

Mindenütt ugyanannyiba kerülnek a használtautók, vagy területfüggő?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a használtautó ugyanannyiba kerül Budapesten mint mondjuk Győrben vagy Békéscsabán, avagy van összegbeli eltérés?

Nyilván függ az eladótól meg néhány tényezőtől, de átlagban mi mondható el az összegeket illetően országrészt tekintve?


2023. nov. 3. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés.


Mivel az autóknak van egy piaca, kereslet -kinalat alapján.

Elvileg nem kellene hogy legyen különbség, mert ma már senki sem az újságokbam hirdetett, vagy épp elmegyek személyesen a kereskedésbe módon vesz autót, főleg nagyobb értékűt.

Ezért az online tér véleményem szerint kiegyenlíti némelyik pofátlan kereskedést.


Inkább a beszámítási ár az, amivel tudnak szórakozni

2023. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nyilván függ az eladótól meg néhány tényezőtől"


Szerintem Budapesten valamivel olcsóbb általában, de az egyéb tényezők többet számítanak használt autóknál.

2023. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én győri vagyok, és amikor autót vettem, vagyis a hahun nézegettem hirdetéseket, kifejezetten feltűnt, hogy az ország keleti-északkeleti ill. általában a szegényebb régióiban ugyanazt kifejezetten olcsóbban árulták.

Teljesen logikus, alacsonyabb jövedelmű a vásárlóerő.

2023. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!