Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak, ha hidegben,...

Mit csináljak, ha hidegben, szélben, esőben szeretek a jó meleg kényelmes autóban csak úgy álló helyzetben ücsörögni egyedül? Néha rányomom alapjáraton a fűtést is, nem fogyaszt többet mintha otthon fűtenék. Főleg kietlen helyen a legjobb.

Figyelt kérdés
Szóval kietlen helyen a legjobb ahol nincs senki és kocsi nélkül szétmarna a hideg, szétáztatna az eső, elvinne a szél. Ez csak nekem okoz hihetetlen jó érzést, vagy másnak is? Vagy pl pároddal beülni így.
2023. nov. 3. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

“ Mit csináljak, ha hidegben, szélben, esőben szeretek a jó meleg kényelmes autóban csak úgy álló helyzetben ücsörögni egyedül?”

Semmit. Ha igy jo neked.

2023. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szereltess be állófűtést.
2023. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Több ilyen ember kellene. Más esőben is ész nélkül száguldozik.
2023. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Vegyél egy lakóautót, és járt a világot! Ha nincs csajod akkor meg minek ücsörögsz kinn a francba, vagy nincs a szobádban fűtés?, Meg ez olyan gyerekes. A szociautós korszakban ücsörögtek gyerekek,a ház előtt parkoló autókban.

De továbbra sem érdekell senkit a fétised szerintem.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..

2023. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem is élvezheted a védelmet, ha nincs nálad vipera.
2023. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj? Semmit. Azt amit leírtál.

Amúgy én is kifejezetten szeretem.

2023. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha neked így jó, akkor így jó. Bár általában azok szeretik ezt az autójukban, akiknek sajnos nincs hova hazamenniük, ami szomorú, így inkább az életeden kéne változtatnod.
2023. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán értem az embereket.....

Azt hittem ez sok embert boldoggá tesz, de ezek szerint csak engem. Ámen.

legyen így. "több marad nekem" :) ennyi.

2023. nov. 3. 18:56
 9/14 A kérdező kommentje:

7, nekem pont az tetszik, hogy az autóban otthon lehetek bárhol.

Lemegyek télen egy folyó/tópartra az isten háta mögé szitáló jeges havas szélben, benyomom szépen a fűtést és csak nézelődök körbe. Vagy felhajtok valami kilátóhoz, ha van ilyen kiépítve valahol. Stb.


Ha kedvem szottyan ráindítok és elhajtok, ennyi. Sok nyaraló, üdülőövezeten a parkolóhelyek tele vannak például nyáron. Télen viszont 10 kilóméteres körzetben senki.


És van hova hazamennem, csak zajos városban lakom és szeretem a csendet és az egyedüllétet. Szeretem a technológiát, ami melegen és szárazon tart kényelemben, ennyi. Lakóautót meg nem szeretnék. Túl nagy, stb, nem kell.

2023. nov. 3. 18:59
 10/14 anonim ***** válasza:

"“ Mit csináljak, ha hidegben, szélben, esőben szeretek a jó meleg kényelmes autóban csak úgy álló helyzetben ücsörögni egyedül?”


Semmit. Ha igy jo neked."


Elso, nem ertem a logikat. Ha ezt szereti, akkor nem pont ezt kene csinalnia? :D

2023. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!