Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogsival milyen érzés...

Friss jogsival milyen érzés volt nektek először egyedül elmenni valahova? Esetleg kimenni hidegben esőben az Isten háta mögé éjjel pl a hegyekbe. Befűteni az autót és csak ücsörögni benne pár órát élvezve a védelmet?

Figyelt kérdés
25 éven át busszal vonattal közlekedtem. A vasút, buszállomáson tarhálók, büdi csövesek, mérhetetlen kosz és lélekölő neonfény megette már a lelkem. Egy buszmegálló sem jobb esőben hidegben. Most friss jogsival zuhogó esőben kivezettem hidegben a hegyre senki sincs. Befűtöttem a kocsit és csak ücsörgök kint meg marják az elemek az autót de bent tökéletesen védve vagyok. Számomra ez földöntúli érzés most. Ki hogy élte ezt meg?
2023. okt. 22. 21:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem hiszem el hogy kint vagyok egy kietlen helyen ahonnét 6 óra lenne hazasétálni esőben hidegben. És 25 fokban ülök mintha csak egy fotelben lennék. Kikapcsoltam az autót, hallgatom a szelet és nézem az esőcseppek csorgását. Ezen kívül fülsüketítő csend, biztonságérzés. Nyugalom. Vagy egy évtizede nem éreztem ilyet.
2023. okt. 22. 21:15
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom felfogni. Annyira jó. Más is éli ezt?
2023. okt. 22. 21:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kérdés. Én már nem emlékszem erre, olyan régen volt az első utam egyedül, de inkább az rémlik, hogy félek, mert nincs ott senki mellettem. Nő vagyok, 24 évesen lett jogsim, és "kispolski" volt az első autóm.
2023. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, én kezdőként be voltam fosva a vezetéstől, stressz volt autóba ülni. Egy év után múlt el a kezdeti stressz, utána nekem is megvolt már a szabadság érzése, hogy oda megyek, ahova akarok, és akkor, amikor akarok, és végre egyedül, mások tolakodó társasága nélkül. Annyira megvolt ez az érzés, hogy két év múlva irodai munkából futárkodásra váltottam. Sajnos mostanában már leáldozóban van ennek a melónak, de az autózás már örökre a szenvedélyem marad. Én is szeretek amúgy a hegyekbe járni, de autóval nem épp azért, hogy nyugiban ücsörögjek. :D
2023. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De nem arról beszélek, hogy féltek-e stb, hanem ez a kocsiban egyedül, védettség, fűtés, ülés, stb.
2023. okt. 22. 23:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Arról beszéltem én is. 1 - es voltam.
2023. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hat... mindenkinek mas a perverzioja :D

En soha nem autoztam celtalanul, de azt en is szeretem mikor jo befutok az autoban, egy pulcsiban ulok bent, mikozben kint meg nagyonon hideg van.

Azt meg megjobban szeretem mikor hallom hogy ropog a ho a kerek alatt de sajnos mar reg vezettem hoban mert kulofoldon elek es itt nagyon ritkan esik a ho.

2023. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7 Hazajöhetsz, már itt se esik
2023. okt. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem voltam ennyire rápörögve a dologra mikor meglett a B-s jogsim, talán mert akkor nem is volt autónk, így nem görcsöltem azon se, hogy mikor küldik már a jogsimat.

Idén csináltam nagymotorra, ott is inkább hetekig el se hittem, hogy vége a majd 1 éves tortúrának, mert eléggé nyűgnek éltem meg a tanfolyamot, ráadásul a vizsgabiztos is egy köcsög volt, és a vizsga végén lehordott minket a sárga földik, majd mint egy nagyhatamú várúr, kegyesen átengedett. Jó 1 hétig nem is érdekelt utána a motorozás. Mikor végre kitoltam a motoromat, és mentem vele, akkor is inkább nyugalmat éreztem, hogy nem kell stresszelnem a rendőrök miatt, mert rendben van minden iratom.

2023. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez valószínűleg az én perverzióm.
2023. okt. 23. 11:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!