Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáznak számít ha egy férfinek...

Gáznak számít ha egy férfinek nincs autója mert a motorokat jobban preferálja?

Figyelt kérdés

Autó,motor vásárlásban gondolkodom.De csak az egyikre lenne pénzem.Kicsit kiábrándító az autó piac,elszáltak az árak.

De a motorok baromi jó áron mennek.Van vagy volt valaki hasonló helyzetben?


2023. nov. 3. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy gáz, az csak a te fejedben fog létezni, de mást nem érdekell, mint ahogy az se, hogy te milyen zenét szeretsz.

Gyakorlati oldalról meg a motor inkább hobbi kategória, ráadásul szezonális, hiszen télen nemigazán tudod használni.

Autót viszont egész évben tudod használni, és több embert fuvarozni, csomagot szállítani stb. Az alap koncepció az, hogy autó után vesz az ember motort ha megteheti. A jó áron meg megint relatív, ugyanis motorok ára kevésbé esik mint az autóké. Egy új áron 3 millás motor, 15 évesen is még 1,5M

2023. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szezonon kívül motorozni nem annyira frankó. Vannak akik nyomják egész évben, de a rossz idő nem csak az élvezetet csökkenti, nagyban növeli a baleset kockázatát is.

Bevásárolni sem túl kényelmes velük.


Ha választanom kellene, vennék egy jó motort, és mellé egy olcsó, egyszerű kisautót.

2023. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából senkit sem fog érdekelni a gyakorlatban.
2023. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a motorokat, de azt vettem észre, hogy a csajoknak a motoros férfiak bejönnek, amolyan macsós dolog.


Persze nyilván addig a szintig amíg ismerkednek...

Nyilván az az optimális ha van autó is, mert ahogy fentebb írták, ez egy hobbi, meg jó csajozós dolog lehet speed motoron vinni egy csajt!


De napi szinten sajnos bármennyire vagy motor fan, vagy ha párkapcsolati célból kérdezted, hogy gáz e, hogy nincs e kocsi akkor igen.


Ha csak magad miatt, nyilván nem!

2023. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Persze attól is függ, hol élsz. Ha most egyik sincs, akkor gondolom nem életbevágó az autó.
2023. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hm. És akinek egyik sem kell/nem telik rá, kösse fel magát?


Ha csak az egyikre van kereted, válaszd azt, ami fontosabb számodra.

2023. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is az elsődleges volt az autó, mert azzal mindent el lehet intézni, és bármikor használható normális keretek között.

Volt 8 éves 600as utcai motorom egy szezonig. Érdekelt a motorozás, de nekem nem jött be. Erre nem számítottam :).

A csajozás motorral pedig egy olyan dolog, hogy nagy szűk az a női réteg aki szereti. A sisak össze kócólja a haját elkeni a sminkjét, és egész úton huzatba ül. Motoros találkozókon sok ilyen akad, de ott meg jó nagy lesz a konkurencia.

2023. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen, gáznak. Mire mész a motoroddal télen, esőben, hóban, ha csomagokat kell vinni, ha egynél több embert kell vinni?
2023. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!