Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáznak számít ha egy férfinek...

Gáznak számít ha egy férfinek nincs autója mert a motorokat jobban preferálja?

Figyelt kérdés

Autó,motor vásárlásban gondolkodom.De csak az egyikre lenne pénzem.Kicsit kiábrándító az autó piac,elszáltak az árak.

De a motorok baromi jó áron mennek.Van vagy volt valaki hasonló helyzetben?


2023. nov. 3. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek motorozni, (bár vezetni is imádok), csak most sajnos nincs rá keretem és kijelenthetjük, hogy a motor önmagában nem ésszerű döntés. Mivel a személy és csomagszállítás nem a legjobb dolog, főleg szakadó esőben. Persze megértem azokat is, akik csak a motorral tudnak azonosulni. De volt évekig krosszendurom a kocsi mellett szórakozásból. Mindig jó volt csapatni egyet és egy krossz elvisz szinte bárhova, ha kell sárba és fagyott hóba is. Persze akinek ezt magyarázni kell az úgy sem fogja érteni. Ha nem egyedül laksz, akkor nyilván ésszerűbb az autó.
2023. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szolovjov ***** válasza:
93%
A motorok is nagyon drágák. 800 ezer Ft egy Simson :D
2023. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Na igen kérdés, hogy milyen motorról meg autóról beszélünk, mert egy kicsit nagy a szórás :D
2023. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A motorozás sosem volt olcsó, mindegy krossz vagy utcai.

Nekem volt krossz motorom éveken keresztül heti 1x csapattunk. 2018-ba adtam el. Ekkor évi 4-450000 ftba került a motor fenntartása és javítása + tankolás. Az utolsó komplett blokk felújítás 2017-be 300000-be került anyag költségbe a gépműhely költségeivel. Ezért van az, hogy 10/9,9 egy szétgyilkolt hulladék, ami most lett felújítva.

Az utcai motoron simán lepörgetsz egy szett gumit szezononként és a többi általános karbantartása több százezres tétel évi szinten + tankolni.

Ezekben is áll a km számláló... 20 éves motorba is annyi van, mint a 10 évesbe, vicc. 2020 őszén eladtam az utcait is, mert be sem indítottam azon az éven.

Jelenlegi inflációs környezetben sok ismerősöm eladta a motort, mert már nem tudták fenntartani az életszínvonaluk romlása nélkül.

Engem az orvos tiltott el, volt egy nagyon nagy esésem megsérült a gerincem is. 1,5 év volt mire "meggyógyultam", de még a lábaim mindig zsibbadnak néha.

2023. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!