Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi Opel autók közül...

Az alábbi Opel autók közül melyiket éri megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


8 tulajdonosa volt eddig, viszont 2008-tól Magyarországon van, vagyis a kezdetektől, viszont 386 e km-es és 2024 év végéig érvényes a műszaki


[link]


a rendszámtábla hiányossága miatt sokat nem tudtam meg róla... de 2025. júliusig érvényes a műszaki.


[link]

a jelenlegin kívül összesen 2 tulajdonosa volt, 2010es autó, 2012-től van Magyarországon, 2025 .06.-ig érvényes a műszaki, viszonylag kevés, 265 e km van az autóban



2023. nov. 4. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán a d-t.
2023. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
0%

Én úgy összességében az Opel-t mint márkát elfelejteném a fenébe mint varriáció.


A H Astra annyira izgalmas mint egy Mónika Show....


Ha nagyon muszáj lenne ebből a trióból választani az utóbbi 2 közül választanék.


Viszont a használtautó vásárlás nem olyan, hogy képről ránézésre bárki megmondja, hogy na ez egy tuti vétel. Maximum azt tudja megmondani mik az ordító problémák már képek alapján.


Én egyébként valószínűleg Corsa-t venném, kinézet és futás alapján!

2023. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
miért nem ajánlod az Opelt?
2023. nov. 4. 16:51
 4/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
13%

Mert sosem volt igazán egy jó autómárka!


Én amikor ajánlottam az Opel-t akkor csak azért volt, mert válságautónak jó ár/érték arányú autó és relatíve kevésbé xar technika!


Már a General Motors alatt is a leglenézetebb német autómárka volt, ráadásul 2017-től a Stellantis a tulajdonosa...


Nyilván te nem 2017 utánni modelleket nézed, de sajnos az Opel utolsó értelmes autója valahol a Manta és a Kadett környékén volt!

2023. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

értem...

akkor mit javasolnál, milyen márkát?

ford-ról mi a tapasztalat, vélemény?

2023. nov. 4. 17:02
 6/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
16%

A Ford is hullámzó, de bőven magasan az Opel fölé helyezném!


Egyébként én a VW konszernből választanék: Audi, VW, Seat, Skoda


Vagy ha nagyon nem jön be ez e a vonal ott a japán: Honda, Toyota


De nagyon jók a dél-koreai autók is: Kia, Hyundai


Én ebben az irányban indulnék el, ha magamnak vennék autót!

Persze itt is vannak jobb és rosszabb technikák és motorok, de alapvetően ezek a gyártók mind tudnak jó autót gyártani!

2023. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Ezt nézd végig kérdező, hasznos lesz. Opelt én sem vennék, bár annyira brutálisan nem sz@r, mint ahogy előttem írták, mivel még rengeteg b corsa és f astra járja az utakat és még egy jó darabig az utca kép részét fogják alkotni. Astraból pedig, H lenne az utolsó amit megvennék, mert az még nincs annyira durván túl bonyolítva és neki még "csak" euró 4-et kell tudnia. (Bár mást sem, amit 2010 után gyártottak) Olajfogyasztásra pedig a legtöbb opel hajlamos, de orvosolható. A H astra piac pedig ma is pörög. Van tőle jobb és rosszabb is, de nyilván azt vedd ami neked tetszik.


https://www.youtube.com/watch?v=1shRpJYpqTU

2023. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A három nem teljesen egy kategória. A H Astra jóval tágasabb, nagyobb mint a D Corsa, vagy az Agila.

A H Astrát választanám, ha nem lenne ennyire full fapad. Persze a tipikus H Astrás dolgokat átnézném előtte. Ha nem is tökéletes, legalább alkualapnak jó lehet. TID kijelző, még egy nyavalyás bőr multikormány, vagy kartámasz sem jutott bele. Az 1.4-es motor sem egy erőmű, elég lomha vele. Bár ez relatív. Az a 80 és 65Le-se másik sem kifejezetten fürge autók. Attól is függ mire kell. Városon belül munkába meg boltba szaladgálni végül is jók lehetnek.

2023. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
56%

#7

Pont te vagy aki igazolta amit írtam!

Hogy futnak még F Astra és B Corsa-k! Tökéletes autók olcsón, pont fentebb írtam, hogy én is bizonyos árszegmensben istenítem, a F és G Astra-kat!


És nem azért mert annyira jók, hanem mert relatíve jó technika arra, hogy A-ból B-be elvigyen!


Szóval ha valaki nagyon olcsón nem akarja szopatni magát inkább vegyen egy olcsó német technikát mint valami francia fost!

2023. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Kérném a 65% és 67%-os válaszolókat, hogy ne csak szavazásnál legyenek tökösek, írják le, miért pontoztak le engem 0-ra meg úgy általában a válaszolókat!


Szerintük miért olyan über jó márka az Opel?

2023. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!