Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a Csigavér autósiskola?...

Milyen a Csigavér autósiskola? Ki a leg jobb oktató? Tényleg 6500 Ft/óra? Mik a vélemények róla? Mennyi telített a délutáni időpontokban hétköznap?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 22:46
 1/3 anonim válasza:
87%

nekem bátyám csinálta ott

teljesen átlagos volt, az árat sajnos nem tudom, de úgyis évek óta volt, azóta kétszeresére nőtt legalább

de ha még középsulis vagy vagy szakképzőbe jársz akkor szeptembertől valszeg ingyenes / nagyon olcsó lesz, úgyhogy érdemes várni

2023. nov. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Biztos, hogy nem ennyi náluk egy óra, mivel az alábbi panaszoslevél alapján már 2016-ban is 2240Ft-volt, és azóta sokkszorosára drágult minden. Inkább már 9-10 ezres óradijjal lehet számolni.

[link]


Az meg, hogy jövőre ingyenes lesz, azt én inkább csak választási prooagandának tartom, főleg mert üres az államkassza.

2023. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
6500ft/óra igen, én ott vagyok de viszont nem ajánlom mert nagyon korruptok a vizsgabiztosok, konkrétan nekem megmondta az oktatóm hogy borítékozzak mert elvárják.. nagyon gyász ne menj oda..
ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!