Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nézegettem autókat újabb...

Nézegettem autókat újabb vásárlás céljából, de belebolondultam Tudnátok jól felszerelt, megbízható, benzines vagy jó dízel kombit ajánlani?

Figyelt kérdés

Első összeg amit rászántam 4 millió, de ezt felemeltem 5re.


Jól felszerelt (dugig extrázott) darabokat amit találtam azokról mind olvasni.valamit.

Jó aztán nézegettem tovább. Teljesen megbolondultam, már Citroen c5x-nél járok, ami a a keretem 2.5szerese már. Mondom jó, akkor max 6 millió, utána 7, utána 8, 10, mostmár 12.

Ennyit nem akartam autóra szánni, bár hitel nélkül megvehetném.


Mit tudnátok ajánlani Max 5 millioig?

Jól felszerelt kombi/suv, erős motorral, kevés km-el, megbízható.

Mármint jelenleg ami van autóm, gumikkal, szervizzel éves szinten 1.2-1.5 millió kb a fenntartás. Ezt szeretném elkerülni.


2023. nov. 6. 09:16
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Figyu, ma akármilyen autót nézel, mindnek van gyenge pontja, elektronikusan és mechanikailag is. Ezek sajnos már nem a kilencvenes-kétezres évek, hogy van egy motor, egy katalizátor, egy elekromos ablak, esetleg egy klíma és kész az autó.

Minél több extra van egy autóban, annál nagyobb az esélye a meghibásodásnak is.

Én a Toyota C-HR-t javasolnám. Pofás, jól néz ki, nem az unalmas tipikus japán autó. Megbízható, főleg az 1.8 hibrid. A Toyota az autó 10 éves koráig garanciát vállal a hibrid akkumulátorra, amennyiben az olajcserék Toyota szervizben vannak csináltatva.

2023. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Hyundai I30, vagy Kia ceed sw, Toyota corolla kombi


A francia autók jóval olcsóbbak, de nem véletlenül, szerintem kerüld a francia autokat ha nem akarsz szopni!


természetesen benzinest vegyél

2023. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hyundai, Kia vonalbol a kis kobcentis benzineseket keruld. Ezekbol csak dizelt vagy nagy benzint. Utobbi mar nincs a piacon.


PSA konszernbol is inkabb a dizel a jo.

Ha benzin akkor Toyota, Suzuki esetleg ha talalsz szivo motoros Opelt az is mehet.


En hibrid iranyba mennek.

2023. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hybridben is gondolkodtam.

Ami nekem bejön az a gte passat 😀 azt is néztem, vagy az ugyan ilyem Superb.

De az eredeti kereten kívül van.

Suzukit inkább passzolom. Igazából az nem teljesíti a komfort szükségleteim

2023. nov. 6. 11:59
 5/11 A kérdező kommentje:
C hr-t megnézem, aztat nem ismerem
2023. nov. 6. 11:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Meglestem, nagyon kicsi
2023. nov. 6. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg az, kb. Yaris méret.
2023. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2023. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Toyota Auris TS hybrid. Minimális szerviz igény, alacsony fogyasztás. Cserébe nem élmény autó.
2023. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokat mehetsz, cég nincs amire tudnál tartós bérelni?
2023. nov. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!