Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szükséges e cserélni vezérlést?

Szükséges e cserélni vezérlést?

Figyelt kérdés
2013 Audi Q3 2.0 tdi autómban 2020 augusztusban lett cserélve vezérlés. Azóta kb 50.000 km-t raktam az autóba illetve ugyebár kicsivel több, mint 3 év is eltelt.

2023. nov. 7. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2023. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én autómban 245 ezer km volt és sosem volt vezérlés cserélve. Bmw 2 literes dízel.

Minden szerelő ajánlotta, és ijesztgettek, hogy egyszer széthullik minden.


Olyan árat mondtak rá, hogy annyiért veszek bárhol egy komplett bontott motort sallangokkal együtt, beszereléssel együtt, szóval én nem cseréltem.


360 ezer km-rel adtam el, kicsit kattogott a motor már, de azóta eltelt 5 év és még olcsóbb lett hozzá minden bontott cucc.


Audinál ezerszer jobban félnék mondjuk a futóműtől, vagy ha dsg.

2023. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, általában 100 ezer km/ 5-10 év a csereintervallum, de az autó kiskönyvében tuti benne van, az a biztos információ.
2023. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem megy bele sok km ahogy látom, neked az 5 évet lesz majd érdemes figyelni.
2023. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget. Akkor még várok a vezérlés cserével.
2023. nov. 8. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!