Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw E46-ba sport ülés vagy...

Bmw E46-ba sport ülés vagy sima ülés?

Figyelt kérdés
Van egy e46-os bmw-m. Eljött az ideje annak, hogy gondolkodjak az üléseken, mert eléggé ki vannak ülve az elsők. A kérdésem az lenne, hogy sportülésekre cseréljem ki, vagy simákra (tudom, újra is lehet tömetni, ez is szóbajöhet, de inkább a két ülés közötti különbségre vagyok kíváncsi, mert még nem ültem sportüléses e46-ban). Szerintetek melyik a kényelmesebb? A válaszokat előre is köszönöm! :)

nov. 7. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Sport ülés
Sima ülés
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy sportkocsiba miért lenne sima ülés?
nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem a simát, hogy az alap e46 ülés, amibem nem dönthető az ülőlap, nincs combtámasz s deréktámasz. :)
nov. 7. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy igazán ezt csak úgy elhet eldönteni, ha kipróbálod, mármint beleülsz, mert ez tipikusan olyan hogy ami kényelmes 9 embernek az nem biztos,hogy a tizediknek is az elsz és fordítva.
nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Na de milyen sportülésre gondolsz?

Meg úgy egy stock 320d-be abszolút indokolatlan egy komolyabb ülés.

De keress olyan autót, amiben a kinézett ülés van és próbáld ki.

nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A gyári sportülésre gondolok. De a sportülésnek leginkább az állítható ülőlap vonzó számomra (tudom, hogy simából is van ilyen de csak elektromosból, amit semmi pénzért nem akarok bekötni, mert úgy tudom, hogy bonyolult, meg nincs is szükségem rá).
nov. 8. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ja, hogy a gyári jobb üléseket? Azt viszont szerintem érdemes, pláne, ha a mostani már szét van ülve. Én nagyon imádom, hogy jobb üléseim vannak, mint egy stock kompaktban. Más kérdés, hogy mennyiért kapsz olyan értelmes szettet, ami színben passzol és nincs ugyanúgy kiülve, szétkopva stb.


#4

nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezerszer kényelmesebb a comb és oldaltámaszos ülés e46-ba! A szövetet vedd, nem fogod megbánni, és nagyon fel is dobja az autót! Eladásnál biztosan kelendőbb lesz emiatt!


Nekem gyári m pakett 2-es e46-om volt, fekete bőr combtámaszos. Az elég kemény volt, de nagyon szép volt.

A szövet ezerszer jobb és nem melegszik fel nyáron úgy, mint a bőr.

nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, találtam kárpit azonos, jó állapotú sportülést, ma megyek értük.
nov. 11. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a sportülést vedd! A combtámasz egy álom!
nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!