Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mekkora minimum...

Szerintetek mekkora minimum magasság szükséges egy normál méretű krosszmotorhoz ?

Figyelt kérdés

2023. nov. 8. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem motoros kérdés?
2023. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz jó választ adni. Nekem leér(186cm), de akitől vettem két 125-ös krosszendurot, ő megülte mind a kettőt, viszont ő egy fejjel kisebb nálam és olyankor csak az egyik lába ért le, de ez neki sosem okozott gondot. Magyarországon a legkevésbé sem gyakori motorok voltak.(Cagiva sxt125/ Aprilia Tuareg 125 86-88 körüliek). Motortól is függ, tehetsz alá kisebb kereket vagy lejjebb engedheted a hátsó telót.
2023. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De motoros kérdés.
2023. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy leérjen mindkét láb, szerintem 180cm felett kell lenni. És pont 180cm vagyok és lábujjhegyen éppen leérek. Kawasaki kx450f és ktm250sx amivel menni szoktam. Egy magasak szinte.
2023. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi számít normálisnak? Honda CRF125-ről kb. mindenkinek leér a lába, és a legtöbb terepre alkalmas. :D Amúgy megy tudom, privát úton krosszozáshoz nem kell jogsi, de akinek van motoros jogsija, az tudja, hogy tök mindegy, mindkét lábad leér-e egy motorról, mert kb. SOHA nem teszed le mindkettőt egyszere.
nov. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Honda CR125-től is csak lábújhegyem ért le, pedig 175 cm vagyok.

Szerintem nem a magasságtól függ, hanem a test alkattól, vannak nyakigláb, rövid lábú, meg optimális elosztású emberek.


Nem is kell leérni a lábadnak ez nem utcai motor.

nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
176 vagyok rövid lábakkal. CRF125-ről leér a bal lábam egész pici dőlésnél.
nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!